bugün

--spoiler--
okulun kantininde otururken karşı masaların birinde kızın birinin baktığını fark ettim hoşta bir kızdı bende ona bakmaya başladım uzunca bir süre bakıştık sonra hangi bölümde okuyosa sırf onu görebilmek ve ondan hoşlandığımı ilgilendiğimi belli etmek için onların bölüm katında takılmaya falan başladım ama bir türlü gidip kızla konuşamıyorum bu tarz durumlar birkaç kez daha başıma geldi bir türlü sonunu getiremiyorum bu kızlarla daha önceden hiç bir tanışıklığım olmadığı için nasıl yaklaşacağımı bilmiyorum açıkçası zor durumdayım yardım ederseniz sevinirim
--spoiler--

--spoiler--
kardeş okul çıkışı takip et. rasgele bi yerde görmüş numarası yap. bu yer metro olablir otobüs durağı olabilir. ykakınlaş kıza sonra da de: sizi gözüm bi yerden ısırıyo. siz ... okulda mısınız? (kendi okulunu söle). ewet der kesinlikle. ordan sonra da otobüsün ne zman gelceğini sor. devam edebilirsen kendini tanıt hatta. tokalaş fln. ama yapamazsan da takma. ertesi gün okulda yine onun katta ol. slm ver. 2-3 slm dan sonra tanışabilir miyiz dersin? o da olmadı yemekhane de gördün onu oturabilir miyim dersin evet derse oturursun. bu kadar slm laştık bn ... isminizi iöğrenebilir miyim tanışabilir miyiz dersin tanışırsın. e artık bunlnarı da yapamazsan ne diyem daha başka.
--spoiler--
bekleyin üniversitede geçer hepsi.*
sorun: ben 3 yıldır bizim sınıfta bir kızdan fena halde hoşlanıyordum, o da bunu biliyordu. artık son zamanlarda dayanılmaz bir hal almaya başlamıştı. gidip çıkma teklif etmek istiyordum ama reddetmesinden korkuyordum. sonra bir gün öğrendim ki, meğersem bütün karaköy tanıyormuş bu kızı. inanamadım, inanmak istemedim. ama hala fena aşığım ben bu *rospuya, ne yapmalıyım abi?

çözüm: kanka senin durumun da çok fenaymış be.. sana tavsiyem sen de bi kere üstünden geç, sonra bi tarafların şişmesin ben de yapamadım şu kızı diye. sonra da unutursun zaten. rahat ol tecrübe konuşuyo burda. bi daha da öylelerine aşık olma yanarsın. hadi bakıyım kolay gelsin.