bugün

Mengene atti diye arkadasa atilan triptir.
Bir kıza yanlışlıkla küfretmek. Telefonun gazametine uğradım, başkasına gönderirken ona gitmiş. Ahaha evet.
erkekler için üst merdivenlerdeki kızların eteklerinin altına bakmaktır. kızlar içinse eteklerini katlayıp boylarını kısaltmalarıdır.
kavga etmiş gibi yara bandı takmak.
hocaya kızıp musluğu kırmak, ortalığı suya vermek.
Günlük ortalama birbuçuk kilo jöle harcamak.
Yarım yıl böyle gezdim sözlük sonra baktım olmuyo taramadım bir daha.
pantolonu yırtılan çocukla ölümüne dalga geçmek.
Kol incinmiş gibi yapıp bandajlamak. Ahaha evet.
(bkz: reddedilen erkeğin acınası davranışları)

genelde reddedilen ergen erkekler kızları kötüler, adını çıkarmaya çalışır, benimki 23 cm alamadı der...
Platonik aşkıma sayfalarca şiir yazmak, yıl başı çekilişinde kime çıktığını öğrenip kağıtları değiştirip ona hediye almak, ona ısrarla rahatsız edene kadar bakıp o da hissedip bakınca sevinmek Ve asla açılmamak, açılamamak.
okulu yakmak. evet yaktım. yemin ederim yaktım. tamamı olmasa da bizim sınıfı yaktım.
hoşlanılan şahsın yanından gecerken dikkat çekmek için yükseltilen ses.
bi alt sınıfta olan şerefsizle kavga edip, uzaklaştırma almak.
(bkz: Ense uzatmak)
öğle arasında hazır erkekler yokken kız kıza uzun eşek oynamaya kalkmak. müdür yakalayınca ' siz baağyansınız bağyaan çuk ayıp gızlar' demesi beni açıkcası çok utandırdı.
hoşlanılan kızın dolmuş parasını vermek. evet yaptım yine olsa yaparmıyım hayır. geçen de kızın facebook profiline baktım da la ben bunun nesinden hoşlanmışım dedim kendi kendime.
Cuma torenınde en ust kattaki kullanılmayan wc ye hatunla gıdıp sevısmek.

Var mı bundan daha ergenı *
Yurtta kızlarla ankaranın bağlarını oynamak (sınav haftasıydı sözlük, böyle stres atıyorduk o zaman napalım yokluk (bkz: swh)
tahtaya hoca kaldırdığında otomatikmen penisinde aynı oranla kalkması.
sınıfta hocaya sinirlenip duvara yumruk atmak.evet,şahit olduğum olaydır.
sürekli bi sevgili arayışı. hatta liselilerin tek amacı.
yatılı okulun yurdundaki belletici öğretmene arşiv sormak ve perşembe gecesi kapalı olan duşu zorla açtırmak.
tuvalette 10 kişi sigara dönmek. tadını bile alamazsınız sigaranın. sırf içmiş olmak için içilir.
radyatörlerin üzerine kar topu koyardık. yaptığımızın mantıklı bir açıklaması olduğuna inanmıyorum.
bi sınavda 8 kişiye kopya verip, kendisinin zayıf alması.
güncel Önemli Başlıklar