bugün

lise serserilerinin sürekli sizinle ve eşyalarınızla uğraşmasının başlarda yer alacağı,lise anılarından soğuma sebepleridir.
Amına koyayım ben öyle okulun lan. 4 yıl boyunca,her gün 'acaba bugün ne olucak' endişesiyle okula gitmek nedir amk nedir?
hiç ummadığın anda çatallaşan ses.
tuvaletlerin hijyen olmaması lisedeki en büyük sıkıntıdır efendim.
Bir liseli olarak içim yanıyor sözlük, içim yanıyor. Vahey...
istediğin zaman dersten veya okuldan çıkamama.
Pazar gecesi ojesini çıkarmaya üşenen kızlarımız.
kanka 50 kuruş versene diyen tipler vardı. versen bi türlü vermesen bi türlü. tamamen sıkıntı.
-bazıları benim de yaşadığım sıkıntılardır. aşağıda yazdıklarımın hepsini yaşamadım, bazılarını yaşadım.

orta düzey pahalı bir eşya ile okula gidememek.

tenefüste telefonla uğraşmak için gizli bir yer bulmak zorunda kalmak.

herhangi bir şekilde diliniz sürçerse bunun günün konusu yapılması.

acaba bugün ne olacak düşüncesinin kafanızda olması. o gün kötü sayılabilecek birşey olmazsa şaşırırsınız.

az kişilik arkadaş ortamınızdan bazı kişilerin o gün okulda olmaması.

hoca gecikirse mutlaka sınıftan birinin hedef seçilmesi ve akla gelen her türlü piçliğin onun üzerinde yapılması.

kıravatınızı asılıp kaçan bir arkadaş.

gel sana bişey göstericem deyip çükünü çıkaran oğlancı.

boş olan sınıfa giren birileri varsa o sınıftan o kişilerin çıkamamasını sağlamak.

üniversite yıllarında kızları nasıl çüktüğünü anlatan evli ve çocuklu matematik hocası.

gibi.
devamsızlık , okulda reislik yapmaya çalışan dallamalar , kıl hocalar , vs vs .
aniden gelen boşalma .
okulun çıkış kapısında, sizin için geldiklerini bildiğiniz 'qarizmha_qenchler34' le göz göze gelindiği an.
Hele bir de manita mevzusuysa, kız da sizi ve onları görecek konumdaysa, of ki ne of.
Bi yandan sevgilinizi korumak, bi yandan da dayak yemeden sıvışmak zorundasınızdır.
Ben dayak yemeyi tercih etmiştim amk. Kızcağız da ağlamaya başlamıştı beni kanlar içinde görünce.
bütün sınıfın karambolle üzerine yüklenmesi.