bugün

üniversitelilerin içinde bulunduğu durumdur.

liselinin odasındaki duvarda matematik formülleri ezberlenmeyi beklerken, üniversitelinin duvarında, duvardan duvara koşulan mazi dillenip haykırır. bence üniversiteliler çok şanslı. liseliler hala su yılanlarıyla oynasınlar.
yanlıştır.

ben özlerim. lise düzen ve tertip demekti. fazla özgürlük sıkıntı yaratır. Ayrıca okul forması ceket ve gömlek her daim sevmiştim.
Onca senenin sonunda herkesin yuzunu tek tek gormus insanin sonunda kurtulmasidir.
üniversitede dikiş tutturamamış, lisedeki gibi popüler olamamış, sıradanlığın dibine vurmuş insanlarca normaldir gibi geliyor bana yoksa şüphen mi var?
yanlıştır. üniversite hayatı ne kadar cancanlı güzel de geçse lisedeki o masum güzel arkadaşlığımı çok özlüyorum. şimdi sınıfta 100 kişiden biri el çırpıp 'dama çııkmış bir güzeel ' dese kimse dönüp eşlik etmez 'deli mi ne der' ama lisede olsak 30 kişi beraber söyler bi de halay çekerdik. özlüyorum o yaramazlıklarımı.
son 2 seneyi kız meslek lisesinde geçirmiş olmak önceki lise hayatımı bile resetleyecek kadar ağır gelmiştir.
okula gelen erkek kardeşime abazalık yapan tipler, arabası olan erkek görünce kafayı yiyen kızlar da kendi cinsimden soğumama sebebiyet vermiştir.
üniversite mezunu olanların yaptığı eylem... lise ne amk ya? nedir aga lise allah aşkına neyi neden özlenir lan lisenin? 3 kişi 30 metre kare sınıfta bi otorite altında baskıyla eğitil. oldu amk. sikerler böyle sistemi. ödev verilen kurumun neyini özliyim lan ben. okuduğumuzu anladık mı... yok anlamadık amk andavalım ben. serveti fünun dönemini anlat. e amk sikimde mi bu dönem benim önce bi onu sorsana...hayatında resme dair çizdiği tek şey iddia bülteninde banko maçı yuvarlak içine almak olan adama perspektif anlat. edebi metinler ne abi allahını seven açıklasın ya ilk realist roman hangisidir? panama sevdasıdır amk. bi siktiriniz lütfen. ortaokuldan daha boş olan tek yer lisedir. liseden 1 arkadaşımla bile görüşmüyorum lan tiksiniyorum hepsinden... ama mezun olurken sorsan ömür boyu beraber olcaktık.

ey liseyi özleyen arkadaşlar...üniyi bi okuyun bi bitirin amk ben liseyi nasıl neden özlemişim diceksiniz.
Kesinlikle özlemiyorum evet. O kadar iğrenç ve pislik tipler vardı ki anlatamam. Özellikle son sınıfta herkeste bir trip. Üniversiteyi henüz kazanmadan bi havalar ki sormayın. Neyse şansım varmış ki hiçbiriye aynı ünv. De okumadık.
Ben en çok ortaokulu özledim şu an olsa dönmek isterdim. O ne zevkli yıllardı öyle hey gidi hey...