bugün

arka sirada gun boyu uyumak, sinava bir gun kala ders calismak ve begenilen kiza yazmak.
camdan atlamak suretiyle dersten kaçmak gelir.

matematik hocası arkasını döndüğünde, 3. kattaki sınıfın penceresinden, hemen aşağıdaki koriidor tavanına konuvermek paha biçilemez
okulda kurduğum despot yönetim. idare ve hocalarla iyi ilişkiler kurup, diğer öğrencileri tartaklayıp ve dövmek ama bazen de iyi davranmak. bir diktatör gibi 4 yıl hüküm sürmek.
Elektrik makine torna omer hoca alpsln hoca kondansotor diyot direnç valf hidrolik

mk milletin aklina arladaşlari geliyo bana gelenlere bak s.
Hayatımın en mutlu dönemi.
Sabah kalkıp hiçbir derdim tasam olmadan sallana sallana okula gitmek, pek fazla şey düşünmeden hayata dair hep o anı yaşamak peşimden koşan birtakım şeyler olmadan okulu asmak paraları birleştirip sigara almak bardan çay içmek gibi şeylerden mutlu olmak.
Hep 18 yaşında gözleri öyle umarsız ve mutlu birisi kalmayı isterdik belki de.
güzel günler, neşeli günler, en içten güldüğümüz, en samimi dostluklar kurduğumuz, manasız, saçma sapan şeylere hunharca güldüğümüz, ipimle kuşağım sikimle taşşağıım modunda olduğumuz tek korkumuzun; sigara içerken, hocaya yakalanmak olduğu yıllar.
10 kişilik sınıfta akşama kadar sohbet etmek.
Camdan bakan kızlara nereye bakıyon yaa diyerek yaslardım. Ne günlerdi be.
Yangın merdivenin de yiyişmek.
(bkz: piknik yapmak)
am ustunde ceviz.
uzun eşşek oynamak.
Marka yarışının başlangıcı.
okulun ilk günü sınıf kapımda tanışmak için erkeklerin oluşturduğu kuyruk. gerçekten çok ilginç bir görüntüydü.
cengiz kurtoğlu - liselim.
duvar köşem.
Herkesin birbirini sırtından vurması. şu ana kadar bunu öğrendim.
Dersin ortasında sınıfa aniden dedektorlu 6 hocanin girip "dersi kesin arama var" demesi ve dedektorle hepimizi aramalari, etegimizin boylarina bakmalari eteklerini son anda asagiya indirenler disipline gidicek diye tehdit etmeleri herkesin cantalarini tek tek aramalari.hepimizin heyecandan gebericek olmasi yanimizda bisey olmasa bile korkuyoduk acaba bizden bisey cikicak mi diye.dolabinda redbull bulduklari bi kizi da disipline verip ailesini okula cagirip 1 hafta uzaklastirma vermislerdi.
halk eğitim merkezi.
üniversite öncesi karanlık iğrenç dönem.
egoist hocalar.
Kolları katlanmış gömlek amk.
mehmet ata özer.

adamın duruşu yeterdi. tüm öğretmenler-öğrenciler dahil esas duruşa geçerlerdi.
Seni yüzüstü, tepetaklak bırakmış insanlar; kaderin, yalnızlıklar, ygs, lys.
hevesi gozlerinden okunan bir ogrencinin hocam hali saha yapak mi? sorusuna hali saha yapmak cok pahali ya 400 milyardan basliyomus yanitini veren edebiyatci.