bugün

görüntüsü çok hoş olan biradır. *
şerefsizim benim aklıma gelmişti. yok lan yok aklıma gelmedi de eski sevdicek sayesinde artık birayı içine bi dilim limon atıp içiyorum. tekilanın limonunu biraya atardı, 3 günde beni de alıştırmıştı. *
değişiklik yaparak meraktan bir tane kaptım geldim eve. şişe falan çok hoş ama ağıza çok değişik bir tad bırakıyor. sadece bana mı böyle oluyor bilmiyorum ama ağıza bıraktığı tad gerçekten çok kötü.

Edit: imla
etrafına tuzla muzla mexico havası daha rahat bir şekilde verilebilecek biradır. şişesi çok hoş görünür insanın canını istetir. hoş şuanda da bira içiyorum ama onu ayrı bir canım istedi be sözlük.
Miller'a rakip olarak çıkardığını düşündüğüm yeni efes...
bugün efes fıçı biranın yanında denemek için aldığım bira. %4'lük alkol oranıyla "kafa yapmam ama muhabbet için iyiyim lan" demiştir. iyi de demiştir ama fazla kaçırınca mide bulandıracakmış hissi uyandırdı bende. limon+bira olayı o yüzden handikaplı geliyo. azı karar çoğu zarar işte.
içerdiği limon tadının fazla keskin olmasından kelli, damaklarda yapay bir tat bırakan bira. bildiğimiz biranın içine bir dilim limon atmak daha iyi bir çözüm sanki.
(bkz: radler)
afedersin ama bok gibi biradır. zigi oynarken birşey yok ama.
bira zevkinin amına koyma girişimidir. yeni nesile biranın tadını unutturup yerine limonatanın geçirilmesi planının ilk adımı. arkasında ileri demokrasi olabilir. o derece.
alkolsüzü, limonlusu, bahar birası. napıyorsunuz oğlum siz?