bugün

ligtv bir reklam filmi çekmiş, bir de çok matah bir konseptmiş gibi bütün televizyon kanallarından sık sık yayınlatıyor. reklamda 5-6 tane adam hesapta maç izliyor, ama böyle bir maç izleme yok, hayvanlaştıkça hayvanlaşıyorlar, hödükler gibi böğürerek tam olarak anlaşılmayan bir şeyler söylüyorlar ve sonunda da koltuğu deviriyorlar falan. bu sırada da dış ses "erkek başka ne ister evde maç seyretmekten başka" kavlinden bir şeyler sayıklıyor.

yahu kardeşim sizin yaptığınız işe hiç mi saygınız yok? yani size göre sizin hedef kitleniz hesapta bu adamlar mı? bu kadar akıl tutulmasına uğramış, kendini kaybetmiş, serkeş tipler mi?

şahsen ben de parası neyse verip maçlarımı evde izliyorum. zaman zaman arkadaşlarım da gelir her iki cinsten de, oturur efendi gibi izleriz maçlarımızı. haa fanatiklik yok mu, var, hem de sapına kadar. ama hiç bu kadar komik hareketler yapmadığım gibi yapan bir arkadaşıma da tanık olmadım.

bu reklamı "futbolu 22 kişinin 1 meşin yuvarlağın peşinden koştuğu manasız bir oyun" olarak değerlendiren çakma bir entelektüel mi, yoksa gerçekten evinde bu ortamda maç izleyen bir garip tip mi hazırladı, merak etmekteyim.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar