bugün

(bkz: Sevgiliyle yapılacak en iğrenç şey) az beynini kullansa sigarayı bıraksa, Dişçi kontrolünü aksatmasa, sabah erken Kalkıp dişlerini fırçalasa gideri olabilecekken insanı kendinden hatta seksten soğutan sevgilidir.

Edit: sırf bu Yüzden erken Kalkıp toplantı var deyip erken çıkıyorum hafta sonlarında geç kalkıyorum buna dikkat etmeyenle akşamdan Akşama yapılır.
(bkz: doggy style)
allah evlat acısı vermesin kardeeeeeeş.

gülsuyu aromalı gaz maskesi kullanın işe yarıyor.
istediğini alamayacak sevgilidir.
sevgilisi tarafından sözlükte ifşa edilmiş sevgilidir.

herkesin ağzı kokuyordur efendim. insan kendine toz konduramaz tabi!
çok sikişken yazar kardeşime tavsiye niteliğinde...
her insanın sabah kalktığında ağzı lavanta kokmaz. sabah seksi istiyorsan eğer, komodinmidir ne sikimdir onun üstünde küçük bayram şekeri olur çikolata olur bu tarzı şeyler bulundur. iyi seksler.
el mahkum, göt gardiyan. öyle bi sevgilin varsa herbişeyi göze almışın demektir.
duş alma bahanesiyle kandırılıp, o arada dişleride fırçalanmak suretiyle sekse başlanacak sevgilidir.
başım ağrıyor, göt*m ağrıyor diye oradan uzaklaşmak en güzeli.
Sevgilisinin yaptığı yorumlar ile cinselliğe bakış açımın değişmesine vesile olmuş sevgilidir.
Ne bileyim sizi seven sizinle birlikte olan birinin sabah kendisinin de sahip olduğu ağız kokusundan şikayetçi olacağını düşünmezdim. Sabah sigara içen içmeyen herkesin ağzı kokar.
Üzgünüm bro ben yokum.

Not: sigara kullanmıyorum.
(bkz: penisin koku alamıyor olması)