bugün

Adam açıkça ateist olduğunu beyan ediyor. Biz cenaze namazı kılıyoruz. Neden?

Düzeltme : dua etmeyin diyor.
Atatürk le kalın diyor.
Daha güzel bir hayat ( reenkarnasyon ) diyor. Daha ne desin?

Düzeltme 2: aşağıda verilen bir iki cevaptan tatmin oldum ve ateist olmadığını anladım. lakin müslüman olduğunu da söylememiş be. Kafam karıştı şimdi de.
Şahitin var mı yada ateistim derken kaydı? Peki iftira atmanın dini hükmü hakkında bilgin? Çok ayıp çok.
len adam ne zaman beyan etti ateist olduğunu ! beyan etsede cenaze namazı kılınması sizin din faşizminizi ortaya koyar zaten... aq ben öldükten sonra beni yakın desem kimse sikine takmıyor cenaze namazı kılıyorlar müslümanlar...
Sana ne neden sana mı düştü tasası denmesi gereken olay. Evet.
vasiyetimde yakın vücudumu diye yazıcam. ülkede böyle insanlar oldukları sürece orada mezar yok derler üzerine yapı inşaatına başlarlar. bizim müteahhitlerden korkulur.
Namazimi kilmayin dememis gotu yemenis demek ki olunun arkasindan kotu konusmak.
barış mançonunki kılındı ya la

hem ne zaman ateistim demişti.
doğal bir olaydır.allah affedicidir.
işte toplumu bu başlığı açabilecek hasta kafalar ve yaydıkları cerahat tehdit ediyor ulan ikiyüzelli gram müslümanlıkla işiniz olsa Hz peygamber efendimizin sarhoşun cenazesini kaldırması kıssasını hatırlardınız. Hoş sizde öyle güzel bir ikiyüzlülük var ki Hz ömer ve mum Hz ömer ve karısının elbisesi kıssaları ile büyümenize rağmen böyle olmuşsunuz yahudiden ne farkınız var dünyaya tamahta.
Büyük bir adam dan küçük beyinlere zaten sığmayacak bir veda beklenirdi helal olsun levent abi allah senden razı olsun.