bugün

en son ilan veren kadınlara asılanlar olduğunu duymuştum.
Satılır satılır, letgo ile çok kolay satılır.(Yersen tabi)
Son 3 aydır en az 10 ürün var koyup beklettğim.. pazarlık bile etmiyorlar lan.
ben 2 ürün koydum ikiside ertesi güne satıldı. Sen 5 liralık malı 10 liraya satılığa koyarsan https://www.uludagsozluk....in-sat%C4%B1lmamas%C4%B1/
dersin
Amk. Orayi bile çöpçatan sitesi zannediyorlar cunku.

Ürün koydum, 'slm. Nerden? Isim?' Peh amk.
Satılmasına satılıyor ama ucuz ve kolay olduğu için bir çok densiz üye mevcuttur. Bunlarla alış veriş güç olmaktadır.
bi ara deneme amaçlı bilgisayarı çok çok ucuza satışa koydum. 1 hafta bekledi donup bakan yok.
Bakın beyler bayanlar eklediğim görsel letgo hakkında çok şey anlatır.

yaklaşık 3 aydır satışta(voit harvard 4 eliptik bisiklet). bunun sıfırı yok gibi, olan da 850 ila 1200 tl arasında fiyat çekiyor. Ben bunu 350 tl den satışa koydum, 2 ay sallandı soranlar, pazarlık yapanlar vs. pazarlıkla da hep 300 e indim, bu kez ay adres çok tersmiş, e benim arabam yok siz getirebilir misiniz diyenler falan artık gına geldi. en son ilanı güncelleyip 300 tl pazarlıksız diye koydum tekrar.

amk oğlu 100 tl olur mu diye mesaj atıyor lan! siker misin? sabaha mı bıkarırsın derler ya! tam o hesap.

görsel
sen apostrof kullansan da satılmaz, kullanmasan da.

dondan, cep telefonundan ve sapıktan geçilmeyen salak uygulama. gerçi uygulamanın pek suçu yok; uygulayan önemli.
Yeni Samsung bir telefon almıştım beğenmedim burda satışa çıkardım bir sürü kişi mesaj attı 2-3 gün içinde adamla buluşup sattım.

Bu kadar hızlı olacağını tahmin edemiyodum.
kardeş 2. el ayakkabıyı alanın aklını sikeyim diyecem.. laf edecen sonra.
en fazla pazarlık edilen online satış platformu.
letgonun sadece ikinci el alınanın satışı halinde zarar etmeyeceğinizi ya da en az zararla elden çıkaracağınızı gösteren başlık.
he amk mantar var. olmadı giyemedim diyorum. karının isilikli donuna 200lira verirsiniz .
3 bine laptop koyuyorum. gelmiş 2000 liram var diyor. be yarrak banane 2 bin liran varsa.

bir de sen kargola ben paranı yollayacağım diyen dolandırıcılar var.
Ama reklamlarında öyle mi? Anında satılıyor. Reklam yaparken gerçekçi olun az bu millet hiç mi kullanmayacak uygulamayı.

Gerçi en son reklamda mangal konuşuyordu kime neyin gerçekçiliğinden bahsediyorsam.
bulunulan mekanda satma, yol parası vermeme isteği.