bugün

kış aylarında candır can.
yaz kış ciddi sorun yaşatacak durumdur. pipinin altında ne var? testisler. peki neye aşırı duyarlılar? evet bildiniz sıcağa.
laptopu dizinin üstüne koyunca pipin ısınmaz yalnız. kasıklara falan koysan bi ihtimal.
az sonra açmayı düşündüğüm başlık, cidden zarar veriyor olabilir.
pipinize ve size ohyş çektirebilir soğuk bir kış günü.
asus kullanmayan insanlarda görülebilir. antalya'da evin içi 40 dereceyken bile sıcaklık makul seviyelerde idi. asus kullan pipin ısınmasın diyoruz.
bol ve rahat bir boxer giyildiği takdirde testislerin sandalyeye/koltuğa temas etmesine sebep olabilir.
koku oluşmasına da neden olur ayrıca. sperm kalitesini düşürür, haşlar titretir. en iyisi laptop altlığı almak.
laptop soğutucusunun icadına sebebiyet veren olaydır.
laptopu diz üstüne koymadan pipinin ısınmasından daha hayırlı bir durumdur.
belirli bir süreden sonra kısırlaştırabilecek durum. aksi halde çocuklarınız balbazar, cansever karışımı bir şeyler olabilir. *
laptopun verdiği ısı ile kendinden geçen pipinin yapış yapış olmasıdır. an itibari ile pipimin eridiğini farkettim. şaka lan şaka hala çalışıyor. ehehe

(bkz: laptop ısınınca pipinin de ısınmış sayılması)
altına tepsi koyarak kısmen engellenebilecek durumdur.*
10 tl ver notebook altligi al, hem notebookun performansi yukselir, hemde cocugun olur ileride.
bir süre sonra ''enter'' tuşundan çaattt!! diye pipiniz çıkarsa şaşırmayın.
zararlıymış.. iki önceki eski sevgilim bu hareketime çok kızardı.. araştırmıştım ve anladım ki çok düşünceli hatunmuş..
laptopu "laptop" gibi kullananların sorun yaşamayacağı hadise.
asus laptop kullanıcılarının pek de hissetmediği sıcaklıktır . *
regl sancılarına birebir olan sıcaklıktır.
*vaiosu olan bireyin hissetmediği sıcaklıktır. ama gelgelelim kış aylarında adaptör kısmı ayak altı ısıtıcısı olarak kullanılabilir.