bugün

laf atmak, fatma, malafat gibi sözleri nickinde barındıran bir yazar.
Vajinal tasviri ile sözlüğün abazan erkeklerini sabahın köründe hamamcı etmiş yazar.

(#35779393)
Laf atma, la fatma. Laf at malafat.
nick alırken ne düşünüyonuz beyler?
Yazar burda bir gönderme yapmak istemiş galiba. Yemezler. Evet.
Donuz listesine adını ilk sırada yazdığım yazarımsı.
yazar burda ne demek istedi. bir yazar.
Çeşitli yerlere boşluklar ekleyerek devrikte olsa bir kaç cümle kurulabiliyor.

La fatma laf atma laf at malafat.

Laf atma la fatma laf atma laf at.

Laf at mala fatma, laf at mala fat.

La fatma la fatma la fatma laf at.

Laf at malafat malafat malafat. Vb.
(#37163130) minik ete daracık şort tavsiyesinde bulunmuş yazar.

Biz yakışıklı erkeklerin buna ihtiyacı yok, koşturursun bir cafenin önünde soluklanmak ve su almak için gelirsin, orada bakışlar olur, üstüne yüzündeki terini silmek için tshirtü katlayıp, yüzünüzü silerken, baklavayı gören kızlar telefon ile foto bile çekiniyor, ciddiyim deneyin bunu selfie bile çekinen var ark. Yokluk böyle bir şey niye çekiyorsunuz izinsiz deyince izin veriyorsan gel bir daha çekinelim diyorlar, gülümseyip gidiyorum aldığım suyu da içerken gelen giden olursa diye bekliyorum, gelen olursa numarasını alıp, gidiyorum gelen giden olmazsa serinleyip, gidiyorum ama foto çeken kızdan çok numarasını veren çok oluyor mutlu bir birliktelik isteyen tek cinsiyet biz değiliz hatta kız tarafı ya da erkek tarafı istiyor diye aklı şeyinde olmaz! Kimisi cinselliğe kimisi boğaza kimisi de başka bir şeye düşkün olabilir ve taciz tecavüz olmadığı sürece kimse kimseye aklı şeyinde, obur ayran gönüllü vs diyemez..! Cumhuriyet bu hakaret etme özgürlüğünü kısıtlasın diye var, laflarına dikkat etmeli bir çok yazar. Yazarın nickaltısi da kirlendi gereksiz bilgiyle ama kafa yapımız uyuşuyor demekki sağolsun var olsun, on birinci nesil yazar iyi yazmalar..!