bugün

normal bir tanışma ile başlar her şey... arkadaşlık boyutu yavaştan rengini değiştirmeye başlar. ilk günlerde " evlenmeden elimi bile tutamazsın " diyen kız her geçen gün kendini aşar... yaşanan cinsel ilişki sonucu kızın bekaretini kaybetmesine rağmen, erkek ayrılmak istediğinde " tamam, sen bilirsin. " dedikten sonra bir daha konuşmaz.
erkeklerin kızları kullandıktan sonra rahatça bırakıp gitmesini duydum da böylesi çok enteresan... erkeğin kendini kullanılmış hissettiği durumdur.
edt: weffa arkadaşımızın uyarısı ile yazım yanlışı düzeltilmiştir. teşekkür ederim.
erkeğin pasif olduğunu gösteren durum.
erkeğin kızı kullanması kadar** yanlıştır.
(bkz: insan insanı kullanır mı)
aşık olunca kızın olgun olduğunu düşünmesi ama aslında erkeğin mallaşması,aptallaşması, kontrolü kaybetmesinden ileri gelir. * ama aslında ne kadar da köhne olduğunu kabullenmek sadece kızdan elde ettiklerine bağlıdır. *
ehliyeti varsa gayet olağan durumdur.
teknolojik gelişmelerle doğal hale gelmiş durum.

(bkz: bilgisayara format atmak)
bindim üstüne vurdum kırbacı. *
- şimdi tak emniyet kemerini al vitesi boşa
+ bu mu aşkım
- ahhhhh he lan da biraz yavaş ol.
+ ayyy çok heycanlandım
- bas debraja ohhhşşşş...
+ ay gözüme sokucan...
- sen dörde bi at hele ben sana neler yapacam.
Kızın nişanlanıp kısa zaman sonra evlenecek olması durumunda bekarlığa veda günlerinde hele birde bu kızın Twilight serisinde bulunan jacob gibi bi eleman varsa hayatında kızın dayanamayıp bununda tadını alayım demesi sonrasında gelişen olay veee 3 gün sonra aramaz sormaz face den msn den engeller. Sonrasında alkol den cigara dan uzak durulan günlerde anlaşılan (kullanıldım)
etiketi. Bu olaydan ötürü kullanmak olayına hiç girmiyorum bile çünkü gerisi enayilik.