bugün

gayet yerinde bir istek.

ben ettim siz de edin vatana yararlı vatandaş olun.
ihbar etmek işe yaramaz ve yasaklamadan önce sebebi anlaşılmalı.
sen kalbine iman tohumunu ilk orta okul lisede atamazsan üniversitesi de mahsul bozuk olur.
fıtrat gereği erkek ve kadın
kızın babası gece 5 gibi geldi. 232 kişi. aradılar aldım. ben kendi evime geçtim adam kızın kaldığı daireye gitti.

kapıyı çaldı kapı açılmayınca kapıyı kırdılar. ne konuştular bilmiyorum ama kız evden 1 dakika sonra çıktı ve hunharca kaçtı, babasının arkadan sniper tüfeği ile sıktığını gördüm. büyük ihtimal kızı geyik gibi avladı amk. çünkü bu sabah derse gelmedi kız.

(bkz: cool story bro)
bir komşum var evde iki karısı bir de kızı mı karısı mı emin olamadığım 14-15 yaşlarında bir kızla aynı evde kadınlı-kızlı-erkekli kalıyorlar.

emin olamadım ihbar etsem mi? * ahlaksızlar kudurmasın yine.
ne edicem, zaten bir müddet sonra içlerinden bir kız: 'hakim amca berkecan beni s.ktii' diye ağlar biz de burda 'tecavüzcü pis sapık' diye entry gireriz.

bence yesinler birbirlerini.
kıskançlığın level atlamasından mütevellit yurdum insanında ortaya çıkan hede.
sen kadın erkek eşit değildir namustur şeriattır rerere rörörö diye gezinirken
yan komşunun istediğini yapıyor olması düşünce tarzı farklı olduğu için kadın ve kızların beğenisini alması yada cinsiyet gözetmeksizin arkadaş edinebilmesi katlanılmaz gelir böyle bünyelere
hayır kızlı erkekli kalmak ahlaksızlık değildir başını mı tutuyorsun kardeş...
kalmasalar ne olur eğer amaç birlikte olmaksa kaldırmasanız da engel olabilir misiniz ?
zincire mi vuracaksınız kilit mi takacaksınız ?
istediğiniz kadar etrafınızdakilere maydanoz olun engellemeye değiştirmeye çalışın.
siz kendi kafa yapınızı değiştiremediğiniz müddetçe evde kıskançlıktan kırıla kırıla elizabete mahkum kalacaksınız.
karınızı kızınızı kumaş topuna dönüştürürken
etrafınızdaki kendilerine güvenen insanlara bakıp bakıp ağzınızın sularını sileceksiniz
bir ayıbı ne kadar kapatırsanız kapatın ayıp ayıptır
o ayıba ne kadar insanı ortak etmeye çabalasanızda değişmez.
ayıp olan birilerinin cinselliği yada namusu yada ne bok yediği değil. ayıp olan bunun sizi neden ilgilendirdiği
neden bu merakınız olduğunu sorgulamamanız ardında ki çekememezliği kıskançlığı özgüvensizliği fark etmekten korkmanız.
ahlakı, kendi ahlaksız bilincinin istemsiz dürtülerinde sorgulayan yazarın açtığı başlıktır.

böylelerine başında mı bekledin diye bir sorulur. büyük ihtimalle o küçük beyninde hayal kurmaktan dahi yoksun dünyasında beceremediği bir çok şeyi, herkesin becerdiği kompleksinde ezik insanların bir çoğu bu tarz ahlak yoksunu düşünceler içerisindeler.

ahlaksızlık vicdanınızda beyler. kompleksli, solucan beyinliler.
Abilerin evinde pilavlı sohbet esnasında bizim cinsel hayatımız niye hep erkeklerle oluyor diye düşünen delikanlı (!) Şakirtlerin kıskançlık krizi sonucu yaptığı eylemdir.

(bkz: pilavlı tokmak)
kişi başı 88 lira cezası varmış. parası neyse verelim de eğlencemize bakalım denmesi gereken durum.
orospu çocukluğu dolu kampanya. Kişi başı 88 lira cezası varmış, neyse ödeyelim demeyin. Cezayı 1000 lira yaptıklarında paran cezaya yetmeyince hükumetin bu ahlaksızlığını kabul ettiğinle kalırsın. Bu hükumetininsanları birbirine düşman etme çabasıdır. insan komşusunu hükumete satar mı, bu kadar köpekçe bi hareket olur mu.

Kendi kararını verebilme yetisine sahip kişinin meselesidir bu. Sen kendini bu konuda kimin hamisi sanıyorsun. Vicdanım demişsin de, senin yaptığın götlük karşısında kızın babası bi gazla gelip kızını vursa o vicdanın seni nasıl yaşatır. Sen kim oluyorsun da arkadaşıyla evinde kalan kişinin hayatına müdahale edersin. Belki arkadaşıyla ders çalıyor, bu ahlaksızca yakıştırmayı nasıl yaparsın. Kişinin günahına girmektir bu. O kız sadece ailesine hesap verir. Ne sana ne de oksimoron hayat süren muhafazakar demokrat **** hükumetine.
bölesi bir durumda her kim kapıyı zorluyorsa siz zorlamayın ve açın kapıyı,inat etmeyin..verin eline suç aletini eline gönderin derim.
sağ eliyle mutlu olan bi adamın ibretlik hikayesi.
http://www.dailymotion.co...-ol-calm-down-erdogan_fun
insan hakları ve anayasayı ihlal eden uygulama.
(bkz: özel hayatın gizliliği)
yobazlara ait kampanya.
yurtta 5 erkekle aynı odada kalıyorum kimse ihbar etmedi. belki gayız gece gündüz sevişiyoruz ? nerede bu devlet
Aynaya bakarak yazan ergenlerde heyecan yaratan kampanya. Adamın ruhu muhbir amk. Babasını da ihbar eder bu tip pezevenkler. Ne de olsa kızlı-erkekli bi aktivite sonrası doğdular.
troll orospu çocuklarının destekledikleri kampanya.
"Neler yapılıyor o evlerde lan ! Tabi ki sikayet edicez" diyen var mıdır ki?