bugün

ihbar edenleri recm ediyoruz kampanyasının gölgesinde kalacak kampanya.
(bkz: sanane yarrağam)
sizin sikimsonik beyninizle düşünerek aldığınız karardır. ben böyle kararlara dayanamayıp kayıyorum nedense. ahlaksızlık, ahlak ne ki sen ihbar ediyorsun. neyi ihbar ediyorsun , yanlış şey ne demek, sayın sikimsonik beyin. ya sevgilinle uzanıp birlikte film izlemek var, birlikte evde yemek yapıp yemek var. birlikte uyumak var, hiç sordunuz mu kendinize bunları. sizin sikimsonik beyinlerinizin düşünebildiği şeyler sadece sikimsonik şeyler örneği görüldüğü gibi. kızla konustum imam nikahı varmış panpa sorun yok,el ele tutuşabilirler!
evleri röntgenleyenleri ihbar ediyoruz kampanyasını çağrıştırır.
ispiyoncu orospu çocuklarının eline ne geçeceğini çok merak ettiğim durum. acaba elini sikmekten kurtulabilecek misin ?
ahlak bekçisi kesilen götoşları ihbar edelim bence. kendilerini ne bok sanıyorlarda başkalarının özel yaşamına karışıyorlar. böyleleri ahlak bekçisi kesilip en ahlaksız şeyleri yapan kişilerdir.
Nasil ya nasil nasil o gitti sevgili buldu alem yapiyor da benim neyim eksik diye dertlenip intikam icin aramistir kardesimiz kadindir yaziktir durun vurmayin garibe.
adres veriyorum. adalet mah muhtesem suleyman cad no:38/ 8. ilkadim samsun.

4 kiz 2 erkek oturuyoz. polise ihbar edinde gelip alsinlar su kizlari iligimiz kurudu mk.
http://inciswf.com/sakirt...edinternetkafemafyasi.swf
Zihniyetini, devrini devranini siktiklerimin dusuncesidir. Bu duruma fuhuş diyen yavşaklar bile varmiş ya ben daha da ozgurluk falan demem. Aciklamayla olacak isler değil bunlar, sizi ilgilendirmez falan da demeyeceğim, tek dediğim ise " zihniyetinizi sikeyim".
Iki insanin arasindaki en mahrem bir durumu "erkegin altina yatmak" olarak tanimlayan kafayi kutluyorum. Ananizin babanizin altina yattigi bir gece varlik bulmussunuz buyuk tebrikler!
başkalarının evini röntgenleyip hayatına karışacak kadar iğrençleşmiş insanları görmemizi sağlamıştır.
ihbar hattı alo 018.
birisi çıkmış demiş ki, ''kendi yapamıyor ya zoruna gitmiş, sen elini şey et...''

bir insan zihniyetini bu kadar mı belli eder? demek ki senin kızlı-erkekli kalma amacın, gerçekten de o kızların cinselliğini sömürmek, onlardan faydalanmakmış...

size müstahak oğlum... böyle başbakan, böyle iktidar, böyle baskı size müstahak. hak ediyorsunuz. zeka seviyenizle, bir durumu meşrulaştırma ve savunma biçimlerinizle gerçekten ''layık'' oluyorsunuz bu ülkeye. ancak sözlük köşelerinde birbirinize küfür ederek kendiniz gibi iki tane dangalağın pohpohlamasıyla adam olduk zannediyorsunuz.

ne bok yerseniz yiyin, ben karışmıyorum.
sizin ananıza bacınıza yapsalarla başlayan cümlelerinize tüküreyim. Adam gibi adamlarsınız he. Eve kız atmazsınız canınız çekerse genelev. yalnız fena namuslusunuz be demekten kendimi alamadığım başlıktır.
insan özgürlüğünü ve mahremiyetini hiçe sayan, hem ana babaları hem öğrencileri huzursuz eden gereksiz bir kampanyadır. sana ne insanların kimle ne zaman nerede kalacağından? vicdan muhasebesi adı altında mantık ölümünün yaşanmasıdır. ve bunu fark edememektir. yazık çok yazık doğrusu...
eve kız atamayan, milletin nasıl seviştiğini düşünüp otuzbir çeken adamların yapacağı kampanyadır.
"kizin babasi biraz tutucu"

aferin basligi acan kardes bu davranisinla tutuculuga, geri kalmisliga yardim ve yataklik etmissin namus kisvesi altinda. Bi sorum olacak, belediyeden maas aliyo musun bi namus bekcisi olarak? Ulan sen once evinin onunu temizle, sonra millete bok at.

O kiz belki oraya cocuga yemek yapmaya gitti. Belki film izlicekler. Belki sarilip uyuyacaklar. Belki de sevisecekler amk sanane! Kiz gelmis 21 yasina. Belki ciddi dusunuyolar, belki bi hata yapiyo ama bu onun tecrubesi olacak. Senin gibi bi onunbunun cocugunun mudahalesi de en son isteyecegi seydir. Ulan nefretimsin olum gormeyim seni bir yerde.
isteyen istedigiyle birlikte olsun size ne? Kimse kimseye zorla bisey yaptirdigi yok. Ortada ne bir tecavuz ne bir taciz var neyi ihbar ediyorsun? inanc ozgurlugune sahip degil mi bu insanlar? Kimine gore cinsel iliski gunah, kimine gore gunah denen bir kavram yok. ihbar edin, edin de hem iki taraf mahcup duruma dussun hem de ayri eve cikma derdi olsun. Tebrikler! Siz tasaklarinizi kasiyip, içinizi rahatlatirken onlar ugrassin dursun.
(bkz: bi siktir git çay koy)
entry yukarda.
aga kimsede demiyor ki.
- lan hmmınafucktuumm gizli numaradan aradım diyon, sonrada adam beni aradı diyon.

böyle devam et dediğim şahıs önerisi.

konu kilit editi: http://galeri.uludagsozlu...lar%C4%B1-ihbar-ediyoruz/
''al bunu da ihbar et yarraam'' deyip eline verilesi mal beyanı.
olay deli saçmalığıdır. başlığı açan ise yalancıdır. bu ney lan stv dizisi gibi? kız ağlayarak çıkıp babasına sarılıp " ben dersimi aldım baba" diyip tesettüre girseydi bari.
ağır işsiz ve insanların kişilik haklarına saygısı olmayan dangalakların iştirak edeceği kampanya. umarım şizofrenik hikayelerinizin aksine ihbar edilen insanların aileleri "ulan orospu çocuğu sen ne bok yemeye benim evladımın yaşantısını röntgenliyon" der de ağzını yüzünü siker bu muhbirlerin. valla bana denk gelse ben döverim şahsen bunu.
gizli numaradan arayıp 1,5 saat sonra hızlı trenden karşılamaya gitmenin muhteşem kafasını yaşayan insanları tanımamıza vesile olandır.

gizli numaradan aradıktan sonra kafana kese kağıdı gecirip de mi karşıladın adamı?