bugün

bu konuda kızlar ikiye ayrılır

karakterli ve karaktersiz kızlar..

karakterli olanlar cüzdanın şişliğini siklemezler, karaktersiz olanlar ise kalın cüzdan görmesinler bile. para için birisi ile sevgili olacaksan, orospuluğu yasallaştırmaktır bu.
içgüdüseldir. ataerkil düzende hayvan sürüleri nasıl davranıyor gözlemlerseniz eğer, (bkz: evrimsel psikoloji) insanların çoğu içgüdüsel davranışlarını çözümleyebilirsiniz. mağara devirlerini düşünün. kadın eş seçerken çocuklarına iyi bakacak ve kendilerini koruyacak bir eş seçmeliydi. bugün türkiye dışındaki ülkelerde kadınlar kendi geçimlerini sağlayabiliyor ama mağara devirlerinden bahsediyoruz. on binlerce yıl içerisinde insanların genetiğine işlendi bunlar. içgüdü halini aldı. erkeklerin geniş kalçalardan hoşlanması da aynı şey. geniş kalça, kolay doğum demek. bu da kadının doğurganlığının fazla olduğu anlamına geliyor. çoğu ataerkil, memeli, hayvan topluluğunda erkek bireyler dişilerde geniş kalçayı seçer.
çoğunlukla fakir erkeklere oranla daha olumlu bir bakış açısıdır lakin zengin olup hödük bir erkek varsa karşıda işler değişebilir, bu defa fakir ama ağzı iyi laf yapan, sempatik, bilgi-birikimli bir erkek kazanabilir.

özet : kadınlarla ilgili bir konu olduğu için karışık, kesinliği yok.
şimdi herkes ahlak dersi verir lakin para önemlidir. hanımların rahat bir hayat yaşama isteği olabilir pekala bunu karşı cinsten de bekleyebilir. asıl fakir erkekle evlenen kıza yazıktır günahtır üstüne düşünülecisedir.
önce başlığa baktım sonra entariye daha sonrada nicke, önce güldüm sonra bastım eksiyi. kodumun gebeşi seni.

45 derecedir.
olsa da yesek.
yazar kasa.
180 derecelik bir açıdır.

direk karşıdaysa bakılır. yandaysa kesilmez. ayıp.
bebişim onlar benim.
geleceğimin garantisi.
önce 45 derecelik bir açı ile başlanır. zaman geçtikçe 90 derecelik açı ile yandan yandan dönüp bakmalar artar. şen kahkahalar ile birlikte 180 derece dik dik bakılır. karşılık alamazsa giderken bile o kafa baykuş gibi 360 derecelik açı ile döner ve son kez yine bakılır.
hangi konumda olduklarını gösteren açı.
son noktadır..

yıllarca takılıp, çoğu şeyin tadına varıp balon patladıktan sonra yapılacak nokta atışıdır.
içgüdüsel olduğu söylenmiş. çocuklara bakma durumu falan... fakat bu yanlıştır. güçlü dna'ya sahip her erkek diğerlerinden üstündür. yani zengin erkeği seçmek içgüdü değildir. çünkü içgüdüye göre hareket edilirse dna'nın güçlüğüne göre hareket edilmesi gerekir.

fakat zengin diye; tipsiz, yaşlı, vasıfsız, vitaminsiz bir çok erkek güzel kızları götürmektedir. eğer dendiği gibi içgüdü olsa idi bu erkeklerden ziyade, fizikî ve aklî olarak çok daha düzgün normal düzeyde erkekler tercih edilirdi. çünkü doğacak çocuğun ilerideki yaşamından ziyade, içgüdü, çocuğun genetik olarak mükemmel doğmasına çabalar. böylece genler ne olursa olsun daha güçlü bireylere aktarılır. bu da diğerlerine nazaran kalıtımın daha uzun yaşamasına sebep olur.

erkeklerdeki içgüdü ise "güçlü bireylerden çok, olabildiği kadar fazla birey olsun" mantığındadır. erkeğin anatomisine de bakarsanız günde 3 kereden yılda 1000 küsür çocuk sahibi olabilecek yapıdadır. fakat kadınlar yılda sadece 1 kez çocuk sahibi olabilir.

bu nedenle erkekler sayıya bakar iken, kadınlarda bu durum "bir tane olsun ama güçlü olsun" mantığındadır.

yani zengin erkeğe kızların bakış açısı daima bencildir. rahat yaşama, güç, hırs, ezme gibi kavramlar içindir.

--spoiler--

herkes yer ama ben yemem kızlar. bu durumu bile kendi lehinize çevirmeye çalışıyorsunuz. yemezler...

--spoiler--
görsel
ve
görsel
genellikle bu durumda kızlar

1. arabası güzel
2. beni iyi besler.
3. çocuğumu iyi besler.
4. sapık değildir çapkındır.
5. beni de siksin metresini de ne olacak ben parmağımdaki pırlantaya bakarım.

şeklinde bir düşünceye sahiplerdir.