bugün

akp zihniyetiyle yakın zamanda göreceğimiz gündür.

iran'daki gibi sokaklarda devrim muhafızları yer alacak ve giyimini beğenmediği kızları tartaklayacak. iran'da da ''olur mu yeaaa'' diyorlardı göte geldiler.
ve sonrasında kaos. ondan sonra yolda gördüğümüz her türbanlıyı linç ederiz.
edit: olamayacak gündür bu arada. adamın götünden kan alırlar kan.
50x356: 18250.
daracık kot pantolonları giyip kıçlarını sallayarak sokaklarda gezip ondan bundan laf yemeleri daha mı iyi olacak diye düşünülerek haklı olarak yapılması gereken eylem milleti düzene sokmak şart ülke elden gidiyor.
kızları başörtüsü yüzünden itip kakan zihniyetin hayal gücünün ürünüdür, öyle bir gün gelmeyecek. türkiye malezya olmayacak, ötmeye devam edin .
batman'da maalesef daha kötüsü olmuş olan olaydır.
http://www.milliyet.com.t...5/01/12/son/sondun10.html
hiçbir zaman gelmeyecek gündür.
bir yobaz olarak garanti ediyorum.
ama şort için görevlilerden uyarı gelebilir, onu söylüyüm...
olmayacak hatta olmasına izin verilmeyecek durumdur.kot pantolondan vazgeçmek kolaydır belli olmaz iki sene sonra modası geçer kimse kıcına takmaz ama özgürlügün kısıtlanması denildiğinde işte orda bi durup düşünmesini de biliriz.
kuran'da kadınlarınıza söyleyin örtünsünler der, zorla örtün, örtünmezlerse dövün gibi bişey
geçmez. allah'a ve kuran'a saygısı olan ve inanan insanlar zorla kimseyi kapatamazlar. bir cezası varsa allah tarafından verileceğini bilirler. içten gelerek örtünmemenin sevap kazandırmayacağını, bir insanın zorla örtünmesinin dinden bile soğutacağını bilirler.
işte o gün tükeneeceğiiiiz der noktayı koyarım.
işin islami gerçeğini bilmek isteyenlere, sünnet'ten bir örnekle anlatılabilecek konu...
hz. reyhane, bir yahudi kadınıdır.
getirilir peygamberimize, nikahlanacaktır.
der ki:
- ben müslüman kadınlar gibi saçımı başımı örtmek istemiyorum, yapamam bunu.
bunun üzerine ona ölçü tayin edilir:
"göğüsler ve diz arası örtülmeli!"

hani şeriat gelir falan korkusu var ya... gelir de ben göremezsem bu örnek akılda dursun.
yani iran miran, uydurma şeyler onlar.
zorla kimse ne müslüman yapılabilir, ne müslümanlar gibi yaşamaya zorlanabilir.
osmanlı'ya bakın siz. son örnek odur.
(bkz: kızın tecavüzü hak ettiğini düşünen yobaz)
artık müslüman bir ülke olmadığımız için karışılmayacak hede. istiyorsa tangayla gezsin ..

edit: laik bir ülkeyiz unutmayalım lütfen. müslümanlık kimin umrunda yozlaşmışız yozlaşacağımız kadar kot pantolondan ne olacak?