bugün

alınmak karşı tarafa kendini suçlu hissettirir.(suçlu olmasa da)
kendi suçlu olan taraf daha çok ilgilenir.

kızların her boka alınıp dünyanın en sıkıcı insanı olmalarının altıdaki sebep ilgiye olan zaafları yani egolarının tatminidir. daha çok ilgi daha çok ilgi.
Şımarıklıktan başka birşey deildir . Ne doğru düzgün muhabbete girebilirsin nede düzgün bi espri hemen arkadaslık kesilmelidir.
çoğunlukla, her bi boka alınan kızların ağlama versiyonları da bir acayiptir.
şöyle ki, içinde biriktirip biriktirip patlamasıyla beraber bu arkadaşlarımız eşşek gibi anırarak ağlarlar.
kafa o kadar çok ileri geri yapar ki boynundaki diskler ayrılma tehlikesi geçirir.
çirkin olmasına rağmen götü kalkık kızlardır.
CiDDEN ÇOK iTiCi BiR DURUMDUR. HELE KIZLARIN YiNE EH ARTIK NORMAL GELiYORDA ERKEĞiN ALINGANLIĞI HiÇ ÇEKiLMiYOR.
Alınması ile beraber Unuttuğu haksız olduğu yerde bile üste çıkarlar lan.. Öyle alınıyorlar ki senin işin varmış, meşgulsun, hiç umuru değil.

+ Aşkım beni aramadın hiç hastaydım ben dün.

- Aradım konuştuk ya canım sabah nasıl aramadım ya.

(hatırladı ama yine de alınacak ya)

+ bi kere aradın :((((

yaşanmıştır.
(bkz: erkeklerin kırıcı olması)
hey kız bu sözüm sana; ne var yani diyorsak haklıyız ki alınıyorsun. bir sorun olmasa alınmazsın. böyle keklik gibi atlarsın. yapmayın etmeyin ya. dediklerimiz doğrudur yanlıştır da sana mı dedik. sana ne oluyor.
Kızların doğasında vardır. Her boka alınmazsa sorun vardır asıl. Erkeğin erkekten hoşlanması gibi.
güncel Önemli Başlıklar