bugün

bir realite. instagrama kitaplı fotoğraf koyan erkek yoktur herhalde.
instagram'a koyması gösteriştir de onun haricinde kime gösteriş yapacak? erkekler tek ciltlik kadınlardan hoşlanırlar ne yapsınlar kitap okuyan kültürlü kızı.
yalnız gösteriş için kitap okuyanlar 30. sayfasından sonra o kitabı bırakamıyor onu söyliyim .
Kumsalda ciplak bacagin ustunde olan kitaplardir.
Ya oldugun gibi ol yada oldugun gibi gorun.
instagram a koymasa bari kızıdır.
genelleme yapmak yanlıştır.

fakat ben yolda yürürken kitap okumaya çalışan bir kız gördüm ve ne diyeceğimi bilemedim. yolda giderken kitap okumak nedir ? işte bu gösteriştir.
baştaki "kızların" kelimesini çıkartır misin sayın gerizekalı seksist aptal? ne yani erkekler gösteriş için okumuyorlar mi? ulan sen hayatında kaç tane kitap okudun da burada belirli bir cinsiyeti sırf cinsiyetleri sebebiyeti ile gösterisci kiliyorsun? bu tip sözlük ergenlerinin hepsinin aşılması lazım abi kesinlikle şart ya. olmazsa olmaz.
Ulan odamda okuyorum ben kime gösteriş yapayım duvarlara mı? Her kızı kapsamayan başlık.
kızların okuduğu kitapları ben sobada odun niyetine yakarım: kişisel gelişim kitapları, pembe romanlar, aşki vampir serileri, yok pucca yok mucca diye abuk sosyal medya fenomen kitapları, lan bu kitaplar iq'yü daha da geriye götürür...