bugün

aslında ben bu "x yavşaklığından utanıyorum" diyen yavşaklardan da utanıyorum ama bu seferlik ses etmiycem haceliz.

abi kız mille çok enteresan lan! 27 yıldır erkekliğin hakkını vermeye çalışıyoruz (nası oluyor dersen işte acayip dayak yerim mesela. taş hatuna dayanamam sonra. futbol rakı göbek falan işte olum sizin de bilmediğiniz şeyler değil ki) ama bu yaşıma geldim hala hatun cinsine dair büyük sırlar var kafamda.

başlığı örneklendirerek anlatırsak, senin gibi bi gerizekalı bile ne anlatmak istediğimi anlayabilir diye düşünüyorum. kahramanlarımız ezgi ve özlem. ok?

ezgi ve özlem sınıf arkadaşı. üniversite ortamında mecburiyetten birbirleriyle takılıyor çünkü başka hatun yok kafa dengi. ikisi de murattan hoşlanıyorlar. muratsa ikisini birden yalamanın derdinde. o muratın da ta amına koyim ayrıca, milletin ekmeğine de mani oluyor. neyse abi özlemin ilk baktığı yer ezginin yeni kesilmiş saçları. ezginin özlemde ilk baktığı yer d&g marka çantası; çakma olup olmadığını anlamaya çalışıyor zira. muratın özlemle ezgide ilk baktığı yer, bunların kalçaları. erkek değil misiniz topunuzun tiyniyetini sikeyim!

özlem ve ezgi, ayrı takıldıkları her ortamda birbirlerinin arkasından atıp tutuyorlar, sallıyorlar da sallıyorlar.

ama okul içinde, cafede, sinemada, alışverişte her karşılaştıklarında ya da buluşmalarının ardından her ayrılışlarında öyle bi samimi kucaklaşıyorlar ki gören bunları can yoldaşı, kan kardeşi falan sanacak.

- canaaııımm kendine çok iyi bak taaaam mı!
- ayy bebeğimmm ya iki gün görmedim nası özlemişim yeeaaa! kızım acayip dedikodularım var sana. senden başka kimseye anlatamam kaynatırız taaamm mı! mucks mucks ohhh.

evet kızların bu yavşaklığından utanıyorum. bu arada o murat dallamasıyla da işim bitmedi, sikicem onu.
utanılası durumdur. hayvani bir ses tonuyla hangi dile ait olduğu bilinmeyen bir hitap kelimesidir. nesil götü kaybediyor git gide...
hatun kısmısının sahte davranışlarına denk gelmiş er ya da hatun kişi söylemidir.
ne yazık ki gerçekten dost değilse karşıdaki hatun, hepsi yapıyor bu sahte sevgi gösterilerini.

(bkz: burcucum çok güzel çıkmışsın)

bu kadar sahte ve yavşak oluyor kızların geri bildirimleri, üzgünüm bir çoğu böyle.

bundan hoşlanmayan hatun kişisi dostlarını erkeklerden seçiyor. bu sefer de kızla erkek dost olamaz deniliyor?! dost ayağı göt ayağı oluyor sonra?

ee sonuç?

- bebeğieeemm bugün harika görünüyosaaan yiriimm fikifikifik.

+ ehe... ben de yerim ah canım...
(bkz: ay utanırmış canım canaaııımm) *