bugün

istediklerini alana kadar devam eder. Buhran falan yalan. Ya da sizi kaçırmak istiyordur yanından. Hoşuna giden biri olsun bak bakalım giki çıkıyo mu?
sürekli karşı tarafta hata aramalarını hiç anlayamıyorum. kendi yaptıkları hataları, eksiklikleri hiç görmezler. sürekli karşı tarafa odaklı davranırlar. sen şusun, sen busun, böylesin.. ama kendileri saf, bembeyazdır!!!
(bkz: bizim git gellerimiz var) bizim de var *
Bitmemesi gayet normal buhranlardır. Bitmez tabi, sol framede açılan iki başlıktan biri kadinlarla ilgili. Oje sürmeyen kadin, türban takan kadin vs. Önce bi siz bitin, kadinlarla uğraşmayın, bu buhranlar zamanla biter.

Not: erkegim lan ben. Kadınları savunmak için kadın mı olmak lazım?
bitmez arkadaş hatun milletinin bu ruhsal bunalım tripleri.sürekli kendi sorunlarını anlatır,dinlemenizi ister,olur olmadık apır sapır sorunlarla iki gram keyfiniz warsa onu da siker atar.
hatunla buluşulmuştur.sevdicekle görüşüeceğinden mütevellit bünyede sevinç ve coşku hakimdir.hatun kişi gelir ancak yüzünden düşen bin parçadır.
+hayatım neyin war keyfin yok gibi
-yok bişeyim ahmet
+tamam o zaman canım keyifsiz duruyosunda
-ne kadar öküzsün ahmet tabi keyifsiz olurum çok istediğim mangodaki bluzu satmışlar
+buna mı üzüldün sen hayatım...
-öküzsün ahmet öküzsünnnnnnnn
+sesini soluğunu sikeyim senin.....
Ilgi cekmek icin abartilan cocukluklardan ibarettir. Karakteri oturmayan kizlarda bolca bulunur.
kara perşembe'den daha büyük buhrandır.