bugün

Evlenmek için aranılan bazı özelliklerin gerçek yüzünü bilmemekten kaynaklanan yanlışlardır.

1. Güzel kız ;iyidir hoştur. Güzel bir tablo gibidir. Fakat ideal değildir zira bir çok arkadaşın gözü ondadır.
Bir çok kişi mutsuz olur onu kaybedince.
2. Zengin kız;biraz rahata alışmıştır. onu doyuramazsın sende doyamazsın o açlıktan acı çeker sen çok tokluktan.

3.asil kız unuttum
4.kızı da unuttum
5.
6.

Ideal kız ;yanında kendini iyi hissettiğin kızdır.
" kızlar sevişmek istemez" diye bilinen bir yanlış vardır .
içte ne fırtına kopuyor bi bilsen ?
Universitede teklif etmezler..
KIZLARLA iLGiLi DOĞRU BiLiNEN YANLIŞLAR.
bilinen birşey olmadığından doğrusu da yanlışı da yoktur. en azından benim açımdan...

(bkz: bildiğim tek şey hiçbir şey bilmediğimdir)
paraya değer veriyolar fln yalan. herşey boy ve yüz.

çok zengin gördüm sap sap dolaşan, çok fakir gördüm üstüste koyan.
onlarda yelleniyor. onlarda büyük abdeste çıkıyolar.
Kötü bilinip iyi olduğu sonradan öğrenilen şeyler de vardır tabi.
cinsellik konusu.
kız değilmiş meğer.
(bkz: kadın)
asla hemcinslerimiz için süslenmiyoruz.
çoğumuzun hayatı sanıldığı gibi dedikodudan, berkecandan, pelinsunun yeni sevgilisinden ibaret değil.
çoğumuz sanıldığı gibi alışveriş manyağı değiliz.
çoğumuz adet günleri trip atmıyoruz.
çoğumuz seviştikten sonra bz şmdi nyz .s tribine girmiyoruz.
çoğumuz sandığınız kadar duygusal ve dokunsan ağlayacak modunda değiliz.
ve bir kadın hayır diyorsa hayırdır, cilveli evet değil.
ward almamakla suçlanan tatlı bir kız olarak bunun yanlış olduğunu söyleyebilirim. bakın her support oyunumda ortalama 20 ward alan birisiyim ama carry oynuyorsam da lütfen benden ward beklemeyin.
kızlar da ward alır.
Kadınları ısrar aşık etmez. Size ilgi duymayan bir kadına dünyanın en güzel aşk sözcüklerini söyleseniz de işe yaramaz. O yüzden ilgiyi ölçmeden ilanı aşk edip red yiyince ağlamayın.
Pembe pullu paletli çiçekli parıltılı şeylerin hastası olmamak hatta nefret etmek.
Sevmediği zaman asla seviyorum diye yalan söylemeyiz. Severken "sevmiyorum" dediğimiz olmuştur. Ama onu çok şaapmayın. (Behzat amirimden alıntıdır)
çiçekler bazen sevimli olduğu gibi aldığımız kişiye göre sevimsizleşedebilir.
kadınlar çok konuşur, erkekler yeteri kadar; erkeklerin en çok konuşması gerektiği yerde bir kal gelme durumuna sahip olduğunu çoğumuz görmüştür.erkekler bilgi aktarımı yapmak için konuşurken kadın bilgi paylaşımı için konuşuyor mesela. erkek anlatacağını anlatıyor bitiyor kadın öyle mi? illa yorumunu yapacak illa olasılıkları tartışacak. kadın detaya bakar, erkek genele.biz haticedeyken erkek neticeyi çoktan bitirmiş oluyor.ayrıca erkekler kadınlardan daha uzun yaşıyorlarmış bırakın üç günlük dünyada dilediğimizce konuşalım canım.hem dedikodu mesela inanılmaz zevkli bir şey.türk kahvesi içerken yapılan dedikodunun tadına erkeklerimizde bir kere varsa tiryakisi olacaklar eminim.

kadınlar iyi araba kullanamaz; tamam ben kendimi es geçiyorum ve birkaç kadını da es geçtim.ama benim çevremde tam anlamıyla delikanlılığın kitabı yeniden yazarcasına araba kullanan kadınlar var.hem trafik kazalarının %87’sini erkekler yapıyormuş. hayır makas atıyorsun ne oluyor, el fooo nedir yani fast and furious musun sen? kadınlar temkinli temkinli, sakin sakin kurallara uya uya evet belki fazla titiz ama can güvenliğini tehlikeye atmadan gidiyor.oh süper.

kadınlar askerlik yapamaz; o nedenmiş o?bir kere kadın doğuruyor be heheytt askere mi gidemeyecek?kadınların yapısal olarak daha iyi nişancı olabileceğini duymuşsunuzdur.erkek hedefi gördüğünde bilmem ne kadar mini salise de olsa düşünüyor, kadın gözünü kırpmıyor.tak vuruyor.

kadının düşmanı yine başka bir kadındır; kadın kadının kurdudur derler hep.ben daha bana o kadar acı veren beni üzen, çevremdeki insanların üzülmesine neden olan başka bir kadın daha görmedim.he dolaylı yoldan olabilir mi? olabilir tabi ama bunu erkek sağlar.

kadınlar kendilerini güldüren erkekleri sever; hayır.yani tamam evet belki etkili olabilir ama biz sevdikten sonra ne yapsanız gülüyoruz zaten, başkası yapsa göz bayacağımız şeyleri sevdiğimiz insanlar yaptıklarında gülesimiz geliyor.hem eğer zeki ve espri düzeyi de bu düzeyde ise tamam.ama bu beni çok güldürüyor aman aşık olayım olmuyor. sen bir şeyler hissettiğin için gülüyorsun yok yani öyle olacaksa iş, az yiyip kendimize şaklaban tutalım sorun kalmasın değil mi?swh
Kısaca kızların ortak özelikleri :
- trip atmak
-sır tutamamak
-alışveriş yapmak
-anlamsız idealizm iç güdüsü
-memeleri olmaması
-başlı başına problem olmaları
-piç erkeğe aşık olmak
- erkeğe kanka ayağı.