bugün

anlamsız bir hastalıktır... nedense kızların küçük olmasından mütevellit sevdikleri tek şey Mini Cooper... genelde büyük severler benim bildiğim...
kurtulmaları gerekli hastalık. keza türk kızları genetik olarak (ileride) "şişman" olacağından içine sığmayacaklardır.
aciklanamayan gercek. cok gizli bir hayranliktir, cok cekici bir arabadir, ceker insani kendine ve cok sirindir. kirmizi olani en tatlisi zaten.
arabalardan bir halt anlamadıklarını gösteren durum.
ben de seviyorum lan bu arabayi, ibne miyim acaba?
bazı erkeklerin mini etek hastalığı ile eş değerdedir.
ay bu benim olmalıııı..... şeklinde dışavuran hastalıktır.

hayır allahın garibanı kıllı kezbanlar da bunu yapar ya o çok salakça. ulan zengin bi kız yapsa bu hareketi neyse.
birçok kızın cinsiyetinden şüphe etmesini sağlayabilecek genellemedir..
Bazı kızlardaki mini cooper sevgisidir.

Yine genelleme. Başlıkların başına 'bazı' da koyabiliyoruz değil mi?
mini hastalıgının bi versıyonudur . mini etek . mini bebek .
küçük diye nitelendirilen araba sanıldığından küçük değildir. hatta lansmanı içinde iç genişliği bakımından üst sıradadır. güçlü motorlu seçenekleri de vardır ki kimisi o bayıldığınız golflere civiclere toz yutturur. yani kızlar sevmekte haklılar.
not:kız değilim.
herşeyin minisini isterler pipi hariç.
kızlar malum anlamıyo arabadan.hormonları kulaklarından taşan erkekler de gidip alıyo böyle kutu gibi arabaları karşı cins beğensin diye.sonra yola saçılan kollar kafalar falan.kötü görüntüler.diyeceğim o ki alacaksanız japon alın ya da gidin akbil basın.
kizlarin tuvalete bile ordu halinde gittiklerini dusunursek bu arabayla nasil, nereye, kac kisi gidebilirler? hadi tamam kucuklugunu gectim agirligi yok arabanin o nedir ya. kizlar bu arabaya hasta degildir yanlis tespittir. araba dersen 1969 camaro ss al sana hastalik. klasik arabalara duskunluktur hastalik.
çok takdir ettiğim meziyet. sonuçta her şeyin miniği makbul, ne gerek var büyüğüne di mi kızlar di mi? :(
aslinda yoktur kadinlara yakistirilan bi araba oldugu icin bilinaltina yerlesmistir cogunun.
Araba mercedes'tir mercedes...
kızlar mini cooper'ı miktemelen tarz arabası olduğu için sever. çünkü tarz arabaların tümü ilgi çeker. opel adam gibi mesela. bu sebeple bu arabaların sahiplerie de ilgi duyulur.