bugün

lütfen şahsıma zarar vermeyin, bu konuda sizden anlayış bekliyorum.
(bkz: istemem yan cebime koy)
ataerkil bir yapıya sahip toplumumuzda, pek görülmeyen durumdur. ancak olursa 3 ihtimal vardır:
1. evli, nişanlı ya da sevgilisi vardır.
2. bir ilişkiden yeni çıkmıştır ve kızlardan nefret etmeye başlamıştır.
3. cinsel tercihleri farklı yönekaymaya başlamıştır.
tabi bu ihtimaller bu yazıyı yazan şahsın erkek olduğunu düşündüğümüz içindir.
(bkz: bana atın)
edit. bu da işe yaramadı.
kendisi de bayan olan yazarın kurabileceği cümle. yapmayın. ayıp.
"tamam abi kızma bi daha olmaz" mesajları gitmeye başlamıştır kanımca.. ***
olmayan bir olayı olmuş gibi afişe eden şizofrenik ruhlu bi yazarın söylemidir..belki de kızlar tarafından mesaj yağmuruna tutulacağını hayal edip prim yapmak peşindedir..kim bilir..
tabi ki kimsenin sapıkça veya normal mesaj attığı filan yoktur. bunlar yazarın beyninin, kendisine oynadığı bir oyundur. bu tarz hayali olaylar vasıtasıyla, zedelenen benlik rahatlatılır.

(bkz: welcome to fight club)
sözlük kızlarının yoğun ilgisinden bıkmış insan söylemidir. nankördür. yerinde olmak isteyen o kadar erkek varken söylenir mi ulan bu dedirtir.
inenlere müsaade edelim bi zahmet diyesim gelir.
(bkz: cparty) dir bu kisi efendim. Ne zaman baksam gelen kutusu dolu bu cocugun.
biri bunu uyandırsın.
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler) gibi bir durum söz konusu..
(bkz: gecen yine sevisiyorum)
narkozun etkisi geçmedi daha, uyandığında hiç bir şeyi kalmaz.
bıkkın erkek yazar söylemi. bu arada; bana atabilirsiniz canlarım.*
Hiçbir kız tarafından mesaj alamayan yazar beyanıdır. Dikkat çekmeye calısıyordur.
(bkz: aynen)
(bkz: bana da erkekler atmasın lütfen)
(bkz: püf)
Yav He kızlar sana bayılıyordu zaten lan kuki bile böyle demez iken neyse ziya diyelim boşa gitmesin entry.
duygulara tercüman olan cümle. bana da atmayın kızlar. sevgilim olmadığı halde kızıyor, bi de olsa yani ağzıma sıçar demek ki.

kızlar?
abi bu kızlar hep sizimi buluyor. kızlar ayıyım mayıyım ama adamın dibiyim benide görün. yok lan şaka burda nice kız diye yürüdüklerimiz az daha bizi sikeceklerdi.
(bkz: ters köşe)*
duygulara tercüman olan istek. bi de mobilde olunca hepinize yetişemiyorum kızlar. sonra trip atıyorsunuz ben üzülüyorum.
Bunu soyleyenler yerine bana mesaj atabilirsiniz kizlar seklinde desteklenesi yargı. *
(bkz: kızdırmayın küçük enişteyi)