bugün

kızlar için ; "acaba şuan nerede ne yapıyor?" dan ibarettir.
erkekler için; "ulan yeni sevgilisi ne sikiyodur şimdi onu." dur. şimdi söyleyin bana erkek adam nasıl unutmaya çalışmasın amk.
"erkeklerin kalbi market gibidir, giren çıkan belli olmaz. kızların kalbi mezarlık gibidir, giren bir daha çıkamaz." sözüne inanırım. eski sevgililer de bununla orantılı konumlanır. bu yüzden kızların nispeten az sevgili edinmiş olması belki de daha sağlıklı.
kızlar için: ilk dönemler ağlama sebebi, sonraları unuttum, en sonunda ise ben bununla nasıl çıkmışım amk dedikleri.
erkekler için: ilk dönemler ohh be rahatladım, sonraları kanka kız ayarlasanıza bana, en sonunda ise off kanka taş olmuş dedikleri.
varlıklar.
erkeğim ve tek düşüncem; acaba bensiz ne yapıyor? dur. çünkü benim kadar değer verecek, benim kadar samimi olacak bir insan daha gelemez karşısına. *
ikisi açısından da yenisini bulduysan eskisinin artık mok kadar değeri yoktur. hatta ilk kim bulduysa ayrılık sürecini başarıyla tamamlamış, eski sevgilisini inek mokuna gömmüştür.
Delikanlı adam için giden gitmiştir, gittiği için de bitmiştir. Eğer yanında kız arkadaşı varken de eskisini düşünüyorsa bi adam zaten adam değildir.
kızlar: ilk aşama 'ben onsuz napcam yeaaa ühühüh'. ikinci aşama 'öyle biri vardı ne oldu ona?'
erkekler: ilk aşama 'zaten kezbandı amg, bıyıklardı vardı, aga şu cıvırlara bağele'. ikinci aşama 'geri dön burçin bıyıklarını yalıyım geri dön ühühü'
kız : ben onu çok seviyorum.. bir kaç gün sonra yalvarsam barışırmıyız acaba oda seviyodur dimi ühühühühü
erkek : ondan kurtuldum ya iyi oldu acaba yan sınıftaki kızla mı çıksam yoksa üst kattaki uzun saçlı kızla mı