bugün

görsel
başlık boka sardı kaçın!

görsel
Aman allahım ya,okurken farkettiğim anlatım bozuklukları kalbimi söktü attı,gözlerim kanadı adeta.Gel seninle bir hikayemi paylaşayım:

Sene 1998..O zaman genciz,hızlıyız,dinamiğiz,yaşımız 19.Hiç affetmiyoruz kaşınanı,ama delikanlıyız da..Öyle kolay kolay kimse laf atamaz kızlarımıza.Taciz falan hikaye bizim bulunduğumuz bölgede.Eğer beğendiyse bizi,gider konuşurduk yerine göre beraber olurduk.Neyse bir gün Ankara bölgesini bilenler bilir,Kızılay'ın çok meşhur bir caddesi vardır.Sakarya caddesi.. Bir mekandan çıktık içip isim vermeyeyim,sonra rahmetli davut abimin balıkçı dükkanına gittik.Hemen iki tane balık ekmek çek abi dedik,sağolsun biz demeden o bizi görünce çekmiş.Geçtik oturduk yemekler geldi gitti ,sigaralar yakıldı derken iki tane kız gördük.Kızlar da biz onları gördüğümüzde bizleri farkettiler.Yani aynı anda gördük birbirimizi.

Sonra baktım onlarda bizlerden hoşlandı,hemen gittik oturduk yanlarına.Sohbet muhabbet derken arkadaşım Orhan kızları birşeyler içmeye davet etti.Tamam dediler içtik,gezdik,tozduk,eğlendik dans ettik derken sarhoş ve yorgun düştük.Kulakları çınlasın orhan yavşağı kızlara "hadi gelin bize gidelim" dedi.Tam böyle oğlum naptın ya demeye kalmadan kızlar "tamaaaamm" falan dediler.Ama kızları bir görün..Afetler,doğal afetler.Sarışın,mavi gözlü,zayıf ve bir o kadar narindi birisi.Ben onu kestirdim gözüme.Zaten Orhan diğerini çoktan sahiplenmiş.Onun kız arkadaşı esmer falan bir kızdı.

Eve gittik şarap aldık oturduk içiyoruz Selin (sarışın olan) tuvalete gitti.10 dakika geçti anca çıktı bir de çıkar çıkmaz kapıyı kapattı.Aradan bir 15-20 dakika sonra ismini yanlış hatırlamıyorsam Gül kalkıp gitti,öksürdü falan kusuyor sandım girmedik içeriye,o da 20 dakika civarı kaldı.Neyse bir geldiler renkleri atmış.iyi misiz diyorum,kahve yapar mısınız,su verir misiniz falan diyorlar.iyi hoş dedik gittik hallettik kahveleri.Ama dünyanın en uzun süren kahve aşamasını falan geçirmişimdir herhalde.15 dakikada Türk kahvesi yapılmaz kardeşim bee.Neyse ulan kalktım bir elimi yüzümü yıkayım diye bir gittim,kapıyı tam açarken kızlar dur diye bağırdı ama çok geçti,artık girmiştim.Zaten içer girmemle bayılmam bir oldu sanırım.Gözüm 5 saniye falan karardı.Hayatımda işittiğim en kötü koku ve gördüğüm en kötü manzaraydı.Kız gidip sıçmış,üstüne kız onu görünce kusmuş ama bizim yanımızda olduğu için kıza söyleyememiş,geri de tuvalete gidememiş koktuğu için.Ulan kızlar bir utandılar.Neyse öyle Yani çok kötü sıçıyor bu meretler.Güzellikle sıçma kalitesi doğru orantılı bence.Gördüğüm güzel kızların çoğu sağlam sıçıcıydı.Geceyi merak ediyorsanız hedefe ulaşıldı ama o olay olmasa büyük ihtimal ulaşamazdık.O yüzden:

Kızlar iyi ki sıçıyorsunuz!