bugün

hiç bir kız "ayaklarımın yalanması hoşuma gidiyor" diye beyanatta bulunmaz zaten. o sebeple doğruluğu, yüzdesi asla net olarak ortaya konamaz.

bende o zaman şunu söylerim kadınların %95'i ayaklarının sevilmesinden hoşlanır, kendilerini yücelten bir davranış olduğunu söyler.
e:ayakların çok hoşuma gidiyor söylemeden edemedim..
k:ya sen benim ayaklarımı nerden gördün oğlum!?
e:ilk dikkat ettiğim yerindi çok tatlı ufacıklar.
k:(ahada manyak çıktı) sanane benim ayaklarımdan hoof sus tamam deme.

birlikte otururlarken çocuk kızın ayağını eller durduk yere ve herşey tamamen bitmiştir.
canları sağ olsun denilir. ayak yerine dudak öpülür zaten lan. ayak nedir.
kızların (türk kızları tabisi) konu cinsellik olunca yaşadıkları dialetikten kaynaklanır. şansınız varsa ayaklarını beğenen bir kızdır ve sizinde beğenmeniz hoşuna gider. ama bir türk kızı normalde de bi sikim beğenmediği için ayaklarını beğenmeniz sonucunda sapık damgası yiyebilirsiniz. hatta dost başa düşman yağa bakar diyip trip bile atabilir. şansımızı sikiyim.
Bir tanesine kesfettirmistim ayaklarin da sekse katilabilecegini. ilk once yadirgadi ama sonra footjobla uyandirdigi bile oldu. Ama o istisnaydi. Digerleri sevemedi.

Genelde olumsuz baktiklari fetisizmdir.
toplumsal rollerin güç ekseninde ibrenin erkek tarafında olmasından dolayı doğru olan düşüncedir. icraat alanında ısrarcı tutum kötü yönde damgalanmanın da başlangıcıdır. pasif rolün benimsetildiği, naif davranış sergileyebilecek sahibelere sahip ülke kadınlarına yönelmekte fayda vardır.
tüm genellemeler gibi doğruluğu tartışılır tespittir. kadınların seksle ilgili tepkileri ve söylemleri maalesef toplumsal cinsiyet rollerine göre şekillendiğinden çoğu zaman gerçek hissettiklerini ifade etmeleri mümkün olmamaktadır. ayrıca her haltı sapıklık olarak adlandırmakta ayrı bir rahatsız bakış açısıdır.
yanlış bir tespittir. daha doğrusu şartlara bağlıdır. kızın ayakları güzelse, gayet de olumlu bakabilir. ama kızdan ayak fetişisti olmaz, olmamalı. erkeğin 45 numara şekilsiz ayaklarını sevip okşayacak değil ya.