bugün

kusura bakmasın ama özgüveni olmayan birisidir vesselam. kızla konuşurken öyle bir piç olacaksın ki kız senin gözlerinden gözlerini ayıramayacak hııı desen gülecek bilmem anlatabildim mi? işte bunlar hep karizmadır ergenler öğrenin bunları uşaklar. kızla konuşurken onu harun gibi düşün ve rahat davran emin olun bu doğallık ve rahat tavrınızı kızları etkileyecek ve sizinle iletişim kurmak için can atacaklar vesselam. çekingen erkekler çekinmeyin amk bu hayat karısız kızsız çekilmez vesselam bu yüzden hayatınza renk katacak olan kızlardan çekinmeyin ve her türlü piçliği yapınız vesselam kolay gelsin uşaklar sağlıcakla kalın esen kalın!
kaybedenler kulübünün değişmez elemanıdır. *
harbi seviyordur lan. üstüne gitmeyin çocuğun.
Odunu hakeden errkektir.
bence özgüven meselesi değildir. hiçbir erkek hiçbir bayanla konuşmak zorunda değildir. ayrıca çekinmesi özgüveni olmadığını göstermez. muhatap olmak istemiyordur, aseksüel olabilir, evlidir. bilemezsin.
itici olan erkektir. kızın cekingen olmasi lazim.
ara sıra başıma gelendir neden oluyo bilmiyorum ama ciddiye bağlıyorum konuşamıyorum , sürekli olsa derim cekingenim ama değil ilginç bi durum sözlük.
özgüven olayı değildir. bi tutturmuşsunuz herşeyi öz güvene bağlıyorsunuz. kişilikle alakalıdır. mevzularda adam toplamaların favori adamları bile bakmışsın konuşurken çekiniyor. swh
Özgüven eksikliğinden olabilir ama daha çok heyecan ve tecrübesizlikten kaynaklanır.
eğer konuştuğu hoşlandığı kız ise ve bu hoşlandığı kızın da kendisinden hoşlandığını düşünüyorsa çekingenliği yavaş yavaş geçecek olan erkektir. hep bunlar kaybetme korkusundan oluyor aslında. ne var karşında ki de senin gibi insan, tarzında öğütler gelir çekingen erkeğe. ve bu öğüt cesaretin aksine daha strese sokar bence. herkes birilerinin istediği gibi olmak zorunda değil çünkü. tamam çekingen olmak saçma belki ama gerçekten çekingen bir yapısı olan insanın karşında ki hoşladığı kızın yanında sizin verdiğiniz iki gazla rahat olmanın aksine o heyecanladaha da çekingen olur. bırakın herkes kendi olduğu gibi hareket etsin. yanlış hareket etse de kendi düşünsün ne yapacağını, nasıl hareket edeceğini. ister çekingen ister atılgan, içinizden nasıl geliyorsa öyle davranın. sanki herkes toplumda kendini çok iyi ifade edebilen konuşmacı uzmanı da.