bugün

aşırı sekil de gıcık edilmiş kişidir.
Ortaligi silkme istegi icinde olan kisidir. Normalde sakin bir yapisi vardir.
Ortamı yakar geçerim o an, gram affetmem.
arkadaş bakın normalde gerçekten çok sakin bir insanım ama bazen insanı dindan imandan çıkartıyorlar mesela şöyle ufak bir şey olsa bile bir el şakası yapıyor yapma diyorum tamam diyor yapıyor 3 . oluyor artık şarteller atıyor belki o el şakası için gönül kırmaya değmez ama o an gözüm hiçbir şey görmüyor fevri ve saldırgan davranıyorum ve bu kim olursa olsun fark etmiyor. bu galiba psikolojik bir sorun. ulan sizde yapmadan anlasanız bir şey olmayacak hastalıklı olan yine biz oluyoruz.
evet.
5 dakikam var.
sonra geçiyor.
Muhtemelen boğa burcu olan insandır.
Çok normal olan bir durumdur.Kızdığında mutlu olan insan var mıdır sorusunu akla getirir.
Öfke kontrolü olmayan insandir ve evet benimdir...
Sinir hastası olan ve ya ruhu bozuk olan kişidir. Mümkünse en yakın sinir ve ruh araştırmalarına gönderiniz.
Israrla üstüne gidilmemesi gereken insandır.
Not: Bak yapma, etme diyorsak vardır bir bildiğimiz.
benimdir, tek düzeltmek istediğim huyumda budur zaten.
kızdığında mutlu olan mı var?
Telafisi olmayan seyler yapar ve sevdigini kaybeder.
kendini kaybedip istemediği şeyleri yapabilecek insandır dikkat etmek gerekir. amina gor valla
Benim bu. Sonra diyorum ne vardı bu kadar sinirlenecek.

Eğer okuyorsan,
Yeni yeni kabulleniyordum sensizliği, belki de özlemin tavan yaptığı noktada denk gelmiştim beni kızdıran şeye. Her zaman ki gibi haksızdım, özür dilerim bakma sen benim söylediklerime.Allah yolunu bahtını açık etsin. Benim hakkım yok bile sende -varsa helali hoş olsun- ama hakkını helal et bana.
Aslında sakin insandır. Kendimden biliyorum şöyleki normal insanın kızacağı durumlarda sakinliğini korurki siz buna içine atmak yada biriktirmek diyebilirsiniz. Bu birikmeler bir seviyeye geldiği zaman patlama yaşanır. işte o zaman sıkıntı büyük.