bugün

" O kız bana gelmez "ikilisi.
ilginç erkektir. yürek yemiştir.
teklif etmem. teklif etmesini sağlarım.

teklif mi kaldı diyen arkadaş el ense çekiyor sanırım kızlara. dingile bak amk.
daha çok bekleyecek erkektir. ben teklif eden taraf olmayı pasif taraf olarak görürüm ve hiçbir zaman pasif taraf olmam.
kaliteli erkektir.
Gotune guvenen erkektir, ona bir kuku gosterin ve bekleyin, vahsi cazibesinden eser kalmayacaktir.
Bu da benim , hergün beni anlatan başlıklar açılıyor . ayakta alkışlıyorum .
çok bekler. bir kere bu durum erkeğin doğasına aykırı. erkek kuş dişi kuşun etrafında fır dönerken bu ne büyük burunluluktur diye sorarlar adama? he utanıyorsan o ayrı hacı, ona çare var. hem utanmak da iyidir ama dozunu abartma. aklına hemen o erkek kuş gelsin. o utanıyor mu lan acayip acayip danslar ederken kur yapacağım diye? hiç.
çok beklersin.
kadınlar gibi davrandığı için kadınlar tarafından kabiliyetsiz ve kasıntı olmakla suçlanan erkektir. benzetme olacak ama insanların yüzüne ayna tutup davranışlarını geri yansıtınca ne kadarda çirkef oluyorlar. tepkiniz kime? ona mı yoksa kendinize mi.
beklemek teklif etmekten daha kolay olduğu için kolay olanı seçen erkektir.

elizabeth de sevişmeye göre kolay old....
yok o öyle olmuyor o zaruri bir olay *
yalnız erkektir.
çok taşaklı adamdır. yani sadece testis hacmi olarak değil her açıdan. para vardır, kariyer vardır, yakışıklıdır, herşeyi ile karizmatiktir. e şimdi bu adam beklemeyecek, hatta bir de kadının ayağına gidecek falan, yok artık daha neler.
utangaçtır. o gitmediği kız başka birisine gittiği zaman çok pişman olacaktır ama nafile.
kendini guveni fazla olan erkektir. belki de bir dusundugu vardir hemen linc etmeyin dostlar.
gelecekte yanlızlıktan duvarlarla konuşabilir.
daha önce reddedildigi için teklif etmeye korkan erkektir.

(bkz: kişi kendinden bilir işi)
benimdir bu.

karı kız milleti ile uğraşamam. kim gidecek açılacak, bir insan evladı dünya kadar iş dururken kıza falan neden açılır. bırakın amk karı da kız da uzak dursun. sonra her gün kavga dövüş. Bekarlık kaYbedilince kıymete biner.

normal erkek.
belki de daha önce başka birine yaptığı teklifin geri çevrilmesi nedeniyle bu defa da aynısının olacağından korkuyordur.pek de haksız haksız sayılmaz biyerde.
daha cok bekleyecektir.
kız sonunda gelip ona teklif ederse götü kalkacak olan erkektir.
dünyadaki bütün kızların ona aşık olduğunu sanma durumu.
(bkz: bir ömür boyu yalnız kalmak)
(bkz: yalnız ölmek)
işi bilmeyen erkektir.
erkek bile denmeyecek erkektir. *