bugün

kız kardeşine gerekli eğitimi veremeyip, onu sıkıp, eve kapatıp sonra başkalarının altından toplayan ya da kardeşinden bir haber erkekler ile ne bok yediğini bilmeyen salak insandır.

şimdi efendim, kız kardeşe sahip olmak zordur ancak gerekli zeka seviyesine sahipseniz bazı şeyleri ona anlatarak neyin yanlış neyin doğru olduğunu göstermek hiçte zor değildir. bunun için dini kullanmak acizliktir. sevişmekse sevişecek, bu bir sanattır. ancak korunmasını da bilecek. sen şimdi sanıyor musun ? ki benim kardeşim hiç bir erkekle bir şey yapmadı. nereler de gezdiğinden haberin var mı? yok !. sonra islamiyette, günahta, zina da...

bunların söyleyenler sanki genel eve hiç gitmemiş. başkalarının helallerine göz koymamış ya da bir kızı ellememiş, sütten çıkma ak kaşıklar. uzun lafın kısası şudur ki, insanın içinde varsa yapar. islamiyet ya da yahudilik ya da hristiyanlık bunu engelleyemez ki hepsinde zina günahtır.

(bkz: iyi sevişmeler)
kız kardeşini köpek gibi görüp çiş eğitimi veya başka eğitim veremeyen insandır. herkes kendi kararlarını kendi verir. dünyanın en iyi ailesi bile olsa artık hayatı ve karakteri çevre belirler.