bugün

başlığın aslı "kız kardeşin n11.com reklamında oynaması" olacaktı ama malum karakter sınırlamasına felaket derecede uyuz olduğum için tam doldurmak istedim. çekerim emaneti s.kerim 50 karakteri.

hayırlı reklamlar arkadaşlar...

yıllar yılı el bebek gül bebek büyütüp en güzel mamalarla besleyip, şehrin en nadide okullarında okutup topluma yararlı bir birey olması için gecenizi gündüzünüze katıp sapık patronunuzun g.tünüzü ellemesine bile katlandığınız, helal sütten başka bir şey emmemesi için yurt dışından özel takip dinleme cihazları getirtip kıyafetlerinin ve külotlarının arasına falan iliştirdiğiniz, yöneticinin piç oğlu asılmasın diyerek aidatları günü gününe bizzat yöneticiye götürüp teslim ettiğiniz, acaba baldırlarında yani açık söylemek gerekirse g.tünde falan şaplak izi tarzında kızarıklık var mı diyerek banyo kapısının deliğinden duş alırken iyiliği için gözetlediğiniz, günün birinde polise gidip "ya bizim kızın bekaretinden 3 aydır haber alamıyoruz kafayı yicez" falan dememek adına evde sıkı yönetim uygulayıp, evden çıkmadan evvel bacaklarından salondaki masanın ayağına zincirleyip, pimapenlere yuhatu'da satılan 1 liralık alarmlardan takıp, daire kapısını da üzerine üçer defa kitleyip evden çıktığınız kız kardeşinizin; işten eve yorgun argın döndüğünüz bir akşam vakti "muhteşem yüzyıl başlamış mı yea" diye televizyona bakarken reklam arasında n11.com reklamında bacınızın eğilip masanın üzerinde laptopun içine girerken afedersiniz domalmış pozisyonda görüp, arkasındaki adamın da bacınızın k.çına bakıp uuu yaptığını fark edip, oracıkta kalp krizi geçirip ama ölmeyip felç kalmaktır...

off ne kötü ya... meğerse o kadar üzerine titreyip emek verdiğiniz bacınız; okuldan bi arkadaşının ajansta tanıdığı çıkması üzerine şansını denemek için taksim'e gider ve orada deneme çekimlerine katılır. önce kız kardeşinizi masada domaltıp etek arkası yaparlar, uğur böceğini burnuna kondurup böyle ekrandan gözlerini afedersiniz y.rrak görmüş gibi açması için yönetmen koltuğundan bağırırlar. sonra böyle kız kardeşiniz 23 defa tekrarlanan çekimlerde masanın üzerinde mini etekle saatlerce kameramanlara şov yapıp "alışta veriiişin uğurlu da sayısıı uğurlu da adresssiii enonbir nokta koom" şarkısını söyler... siz de o esnada altınıza yapmış ama üzüntüden ve ani travmadan dolayı felç kaldığınız için kıçınızı bile temizleyemiyorsunuzdur.

rezalet be kardeşim. şahsen benim bacım öyle reklamlara çıkıp enoonbir noktaaa kommm diye masanın üzerinde domalsa, pantol kemerimle sırtını morartıp, fotolarını çekip bütün mahalleye asardım herkes görüp ibret alsın diye 18 bin aleme ibret olsun diye. ama millete bakıyorum yani böyle kızı veya kız kardeşi keşke reklamlarda oynasa veya dizilerde oynasa da ünlü olsa deyip toplumu ahlak soykırımına sürüklüyorlar...

anlamıyorum ben bu insanları, anlamak da istemiyorum. galiba benim bu dünyadan göçüp gitmem lazım. olmuyor ya...

görsel
cinayet sebebidir.
paranin gözu kör olsun.
yazarların en çok koyduğu reklam olmuştur. son günlerde n11 reklamlarında ki kız isteyene vermiyor mudur nedir?
Jenerik müziği olarak "I'm a Barbie girl in a Barbie World" şarkısıyla uyumlu olacaktır. nihaha.
(bkz: enonbir nokta kom)

(bkz: iran köy hizmetleri bakanlığı)