bugün

Sağlam yazarlardır. Kızını dövmeyen dizini döver anlayışını benimsemişlerdir. açık ve net.
Dövdükten sonra hüzünlenen abidir.
benim kardeşim olmadı ama komşuların kızları tamamen bana bağlıydı benden büyük olan bile bana abi çekerdi. kızların ne sinemasını bıraktım ne sosyal bir aktivitelerini ne mezuniyetlerini...
napim anaları istemiyorum gitmeni diyemiyor bana gönderiyor ben de net adamım vaktim varsa benle takılıyorlar yoksa gidemezsiniz diyip içlerinden ettikleri küfürleri gözlerinden okuyordum. harbi abiydim yani. dövmüşlüğümde vardır.
eksileyenler kızsa özelden yazsında bir pişman edeyim onları.
Sesimi bile yükseltemem. Nası kıyıyosunuz oğlum?
valla ben ağzına kürekle kürekle vururdum.
Yalan yok sabah akşam girişiyordum kerataya. Pişman mıyım. Evet
Resimlerine bakıyorum ve diyorum ki: ulan ben buna nasıl kıydım. Üzgünüm evlat.
Kendini efsane sanan pisikopatın önde gideni hanzolardır. Bunlar yanına az bile kalır. Kimi anne babalar çocuklarına kıyamazken bunlar kardeş dövüyor.
Ablayi döven erkek kardeşler kabulse ben varım. Evin tek erkeği olunca Cüneyt arkın izleyip kime dalacaktim çocukkene?
barzolukta çığır açmış olan tiplerdir. ekseriyet ile güçleri kadınlara, çocuklara ve sokak canlılarına yeter. senin canından bir can aynı kanı taşıyorsun sana abi diyor sen kalkıp el kaldırabiliyorsun. hakikatten efsaneymiş.
güncel Önemli Başlıklar