bugün

ikisinin de kendine özgü güzellikleri olmasına rağmen keşke bir erkek kardeşim olsaydı nidaları eşliğinde açtığım başlık. yardırın.
kardeş güzeldir ama kız kardeş daha güzeldir. sonuçta erkek kardeşin burun kıvıracağı her işi üstlenir ve her zaman küçük annedir.
Keske bi tane abim olsaydi.
Küçük kız kardeşin alacağı versustur. Tüm dünyayı onun etrafında dönüyormuş gibi hissettirince yüzündeki mutluluğu görmek en masum en güzel histir. Aradaki yaş farkı çift haneliyse tabi.
Bir abi olarak erkek kardeşim olabileceğini hiç düşünemiyorum. kızkardeş bir tanedir. Sizi bi yandan babaliga hazırlar, bi yandan sorumluluk yükler. Bazen sırf o kötü hissetmesin diye güçlü görünmek zorunda kalırsınız. hayatınızda sürekli olacak, sevginizin hiç değişmeyeceği tek kadindir..
Kız kardeş zordur arkadaş. Masum masum bakar kızamazsın. Erkek kardeşe siktir git ekmek al diyebilirsin kızınca. Sonra giyimiydi, süslenmesiydi, iti kopuğuydu. Türkiyede çok zor. Ayrıca 4 kız kardeşe sahibim. Arada sırada deliriyorum evet.
Kızım vede erkek kardeş almaz, kız kardeş alır mı bilmem çünkü yok. Abla da almaz, var ondan biliyorum. Bence abi alır direkt. *
erkek kardeşin alacağı versustur.