bugün

Arada sevgi patlamasıyla yapmaya korktuğum eylem. napayım abi bazen çok şeker oluyor.
bakın dikkat edin, onu dudaktan öpmek değil, onun dudağını öpmek. yani gayet doğal. elini öpmek gibi, yanağını öpmek gibi. hayır yani yanağını öpüyorum da 2 santim yana kayıp ağzının gıyından öpünce mi sorun oluyor? ben bu erkekleri hiç anlamıyorum. ne var lan sevgilinin, yani kankamın dudaklarını öptümse?
kankalığı olumlu ya da olumsuz anlamda bitirme sebebidir.
aslında çok abes bir şey değildir.

lakin ben açık görüşlü olmama rağmen bile bulunduğum kültür dolayısıyla çok abesmiş gibi geliyor. beynim biliyor abes değil ama nedense abes geliyor.

düzenleme: eksik harfler
ahlaksızlıkdır efenim. ne kendi milli örf adetlerimizde nede islamda. tamamen gevşeklerin modernlik adı verdikleri bir kılıftır. islamı geçtim kendi örf adet gelenegini unutan milletler yozlaşmaya mahkumdur ve su an tùrkiyenin hali. kendine atatùrkçù diyen insan bunu adı gibi bilir.
Hiç kafa yormuyoruz hemen ana bacı testine tabi tutuyoruz tepkinize göre seçiminizi yapabilirsiniz.
Sonucta arkadaşlar zor günler icindir prensibi ile kankam ceyda ve bana göre gayet normal olan şeydir bağımlılık ve art niyet olmadıktan sonra sarılıp uyuyabilirsiniz de,arada kücük öpücükler olabilir insanidir.
oha resmen seks idir.

siksen daha az tepki alırsın bu zamanda.