bugün

sevgilisinin bir dediğini iki etmeyen adamdır.

şimdi siz kızın her dediğini yapacaksınız, onun poposu göklere çıkacak. ne gerek var? onun her dediğine muhalefet olun, gitmek istediği yerleri engelleyin, giyimine falan karışın, hayatı zindan edin kıza. bak nasıl 1 ay geçmeden arkasına bakmadan kaçıp gidiyor. sonra bununla gurur duyar, dost sohbetlerinde 'çok taşaklı bi adamım olum ben' diye göğsünüzü gere gere anlatır, bir sonraki akşam yalnızlıktan kendinizi sikecek duruma gelirsiniz. 2 biradan sonra ağlanırsınız; niye yalnızım ben yeaa. yalnız olursun tabi, kız arkadaşının gönlünü hoş tutmayı gavatlık sayıyorsan yalnız olursun.

sizden mucizevi değişiklikler talep eden kızları zaten sokmayın hayatınıza, bu ayrı. ama dün görüştüğünüz sevgiliniz, bugün de görüşmek istiyorsa görüşün lan ne çıkar. gel diyorsak gelin, git diyorsak gidin, 850 bahane üretip insanın canını sıkmayın. beklentileri karşılamak ne gururunuzu incitir ne sizden bir şey eksiltir. söyleyeceklerim şimdilik bu kadar.
ya çok seviyordur ya da süper yalakadır.

ya da bi hedefi vardır da onu demeye dilim varmıyo.
gizli planları olan erkektir.
2 ye ayrılırlar. Ayrılık olmadan önceki tip, ayrılık olduktan sonraki tip.

Ayrılık öncesi başka bir zamana kalsın ama ayrılık olduktan sonraki kız arkadaşının her dediğini yapan erkekten korkun kızlar. Bu adamlar tam bir sırtlandır, verir şerbeti verir şerbeti sonra öyle bir mors olursunuz ki aman allah evlerden ırak.

(bkz: yaptım oldu)