bugün

ilişkinin erkek tarafını çok pis bir ikilemde bırakan vaziyettir.. zira hani pis sakal falan gibi bir imaj olsa kızda ''kendine bakmıyorsun..'' diye çıtlattırılabilir hatta yollar dahi ayrılabilir.. kimse de sizi suçlamaz.. ki burda da bir parantez açayım yazıma şimdi bir sürü hanımkızımız nefret etmiştir benden muhtemelen ama ne yapalım yani genel olarak konuşuyorum erkeklerin sizin kadar bir derinlikleri yok.. fiziksel görünüşe önem vermeyen bir erkek gibi bir şey olduğunu çok zannetmiyorum sadece ikincil veyahut üçüncül derecede önem veren olabilir.. siz de biraz bakın kardeşim kendinize erkeklerden daha güzel canlılarsınız niye durumu eşitlemeye gayret ediyorsunuz nedir bu boşvermişlik bu soyutluk..

neyse efendim konumuza dönücek olursak, dış görünüşüne özen göstermiyor diye laf çarpıtma hakkımız olabilir belki sevgilimize ancak bu başlığın yazıldığı ve varsaydığı durum tam böyle değildir. zira kız arkadaşın görünümüne dikkat etmemesi gibi bir şey söz konusu değildir, bilakis kızcağız size ve genel olarak çevresine güzel görünmek için kendisine yakışıtığını düşündüğü bir imaja bürünmüştür.. bu imajla birlikte kız arkadasın psikolojik durumu da sabaha kadar tartışılabilir ancak niyetin iyi olduğu su götürmez bir gerçektir. belki de farkını ortaya koymak istemiştir bilemiyorum.. tabii ki seven adam katlanır ne kadar sığ bir kafa yapısına sahip olsa da.. ancak özellikle ilişkinin başlarında ise çift, erkek bu akli dengesi bozuk olma ihtimali son derece hatırı sayılır bir yüzde olan kızla ilişkiyi bitirmek ve devam etmek konusunda içinden çıkılması zor bir ikileme girer.. eğer ki bitirirse kız ve yakın çevresi tarafından dünyanın en sığ adamı olarak adledilecek, kendisine pislik, şerefsiz, hayvan gibi sıfatlar takılacak, hiçbir arkadaşı onu kız arkadaşıyla tanıştırmayacaktır.. eğer devam kararı alır ise de, önceki ihtimalde ona demediğini bırakmayan ikiyüzlü puşt arkadaşları bu sefer de ona ''enişte ne yapıyor?'' ve ya ''moğol manita yapmışız hayırlı olsun..'' şeklinde düzeysiz esprileriyle yüklenecektir. her şey bir yana bırak milletin dediğini kız arkadaşının top sakalı var lan çekilir çile değil..

allah düşmanıma vermesin valla..