bugün

malum öğrenci dediğin parasızdır kıyma alacak kadar zengin değildir. sadece baba evinde yiyebildiği için kıymayı eti ondan dolayı vücuda 5-10gr kıyma girmesi için yenilir.
mantıklı iş yapan öğrencidir.
afiyet olsun.
tatilde olan öğrencidir.
rüyada olan öğrencidir.
O kıymalı börek sandığı gıdanın içindeki şey aslında yüzde 95 kavrulmuş soğan yüzde 5 kuyruk yağından oluşan bir karışımdır. Yedikten yarım saat sonra muhakkak midesi yanmaya başlayacaktır bu öğrencinin.
şimdi rüyalardadır lakin ağzı o böreği bitirdikten sonra hafiften soğan kokacak öğrencidir.
midesi bayram eden öğrencidir.
ne idüğü belirsiz bir yerden yenmiş ise, gelecek saatlerde mide yanması ve bulantısı geçirecek olan öğrencidir. yazıktır, günahtır. 2 gr kıyma koyuyorsunuz, onuda eşek etinden yapıyorsunuz. olan garibim eşeğe ve öğrenciye oluyor.

siz siz olun, 2 gr kıyma için, ismi cismi belli olmayan marketlerden veya lokantalardan etli ürünler tüketmeyiniz. dinleyin siz beni. sonra, "vay ben duymadım, vay ben uyuyordum, vay ben sözlükte değildim" demeyin.
muhtemelen ayın 6sı veya 7sidir malum bursların çekildiği gün ve sadece sonraki birkaç gün paranız olur cebinizde.
(bkz: kırklareli ağam börek)
ağzını tadını bilen, az para harcamaya çalışan öğrencidir. öğrenci olmak, uyanık olmaktır.