bugün

5000 bin bin yıl sonra bin jajaakkksyshş.

tanrı birdir ondan başka ilah yoktur net. yemişim kuantumunu fiziğini.

ek: bazı yazdıkları silinmiş böle cafcaflı şeyler vardı tanrının da tanrısı var gibilerinden. bu girdim biraz anlamsız görünmüş o sebeple eklemek istedim.
kuantum fizigiyle metafizigi birbirine karistiran bir bireyin yeni sacmaliklari. alin tanri anlayisinizi basiniza calin da bilimden anlamiyorsaniz susun oturun yerinize, hem kendinizi rezil ediyorsunuz hem de sacmaliklariniz bilim insanlarini kucuk dusuruyor...
bilmiyorsunuz ki allah, ona şirk koşanlar hariç herkesi affedicek ve cennetine alıcak.
kıyamet=kuantum eşlemesidir. kuantum mekaniği başlı başına üfürükten teyyare bir bilim olduğu için söylediği hiç bir şeye inanmayınız. bu kadar ihmalin var olduğu bir zımbırtı asla bilim olamaz. daha siyah cismin ışımasını, harmonik osilatörü, hatta bohr atom modelinin ayrıntılarını tam anlamıyla çözemeden kıyametin çözümüne el atılmasına göt başta olmak üzere her türlü organımızla gülüyoruz. siktirin gidin şimdi. kumda elektronlarla oynayın boş gezenin boş kalfaları sizi.
vay anasına sözlükte ne çok fizikçi varmış.
kainatın son bulması genişleyen evrenin kendi hacmi içine tekrardan çökmesine bağlıdır. bir balonun sönmesi gibi düşünebiliriz bunu, çünkü evren bir balon gibi belli bir hacme bağlı kalarak genişlemektedir. sır kuantumdamıdır? hiç sanmıyorum.
Bilim teknik dergisi okuyup Discovery izleyerek burda bilim yapan insanların sozlukte varlığını göstermiş olan başlıktır.
(bkz: kuantum belediyesi)
(bkz: bilim çocuk okuyan fizikçi oluyo diyollağ)
görsel

Bir ipe bağlıdır kıyametin kopması.
yarin bi gün boyutlar arası geçişler yapılabildiğinde bakalım burda kuantum'a saçma ve salakça diyen arkadaşların ağzı yüzü ne şekil olur
kıyametin kopması bana göre kuantuma ve boyutlar arası geçişlere bağlı olabilir belki.
ama asıl gerçeği tanrıdan başka hiçkimse bilemez.
tamamen yalandır. dünyadan saklanan gerçekleri okuyunuz bu siteden http://evrimteorisi.com
güncel Önemli Başlıklar