bugün

kıvanç tatlıtuğ ile kızların, podyumdaki mankenler ile erkeklerin dikkatini çeken böylece her iki cinsinde izlemesine sebep olan çakal karlos tarzı reklam...gayet başarılı...
sanırım aşk ı memnu daki rolü üzerine yapıştı, artık hep abazan rollerde göreceğiz heralde bu abimizi. ayrıca mavi jeans bu sözüm de sana; bu reklamdan sonra senin ürününü satın alanı s*ksinler, seda sayan lı pepsi reklamından sonra ki en büyük reklam rezilliği.
'çantaya bak' diyipte çantaya bakılmayan bir reklam, çukule tadında kızlarla çekilmiştir, olsada yesek efendim...
behlül hayranlarını mağazaya çekmeye çalışan mavi jeans in dandik reklamıdır. *
"vay vay vay vay" diyince aslında içindeki abazan ruhu çıkaran kıvanç daha sonra "çantadır çanta" diyerek kıvırıyor.
Söz konusu reklamın bahsi geçtiğinde şu diyalog yaşanmıştır;
-Adam bildiğin gey ya, orda kızın bacakları yerine çantaya bakıyo
+ya iyide zaten yanındakine durumu toparlamaya diyor onu.
-Ben bilmem...adam gey.
bizlere modanın yeni merkezinin istanbul olduğunu öğreten reklamdır.
kıvaç ın yanındaki adamın bıyıklarının yamuk olduğu reklamdır.
çantadan soğutan reklam.
annenin eğlenceli takılmalarıyla komik olmayı ve başarmış başarılı reklamdır.
taze geleni için,
http://www.vimeo.com/22285714
--spoiler--

"kızım çantana dikkat et, burası istanbul!"

--spoiler--

çanta derken?
kıvanç kapı eşiğinde ki duruşuyla tarkan'ı anımsatmaktadır.
dialogların gayet itici olduğu maviye yakışmayan reklam silsilesi.
bir dahaki reklamda kızın babası çıksın da bu çanta meselesine açıklık getirsin.*
(bkz: behlül kaçar)
çantacı behlül
kapkaçcı behlül

tehlikenin farkındamısınız?

çantalı genç kızlar rahatsız"
iğrençtir. özellikle oyunculuk ve diyaloglar bakımından.
Kıvanç bey oğlum sizdeki bu çanta merakı da nereden geliyor?
-Bu işte tanıdığım profesyonel markalar var. Gümüş, Menekşe, Bihter. Birde işte bu son reklamlar. Çok da fazla değil?
(#13228311)
"çok sev" diyormuş hapşırınca.
alıcan eline levyeyi , öylesine bir aşkla girişiceksin ki... böyle bir reklam çekilmeyeceğini anlayacaklar.

konu? jeans.
ürün tanıtımı? yok.
mesaj? kıvanç tatlıtuğ çok yakışıklı.

kim neyine güvenerek böyle reklam çekiyor anlamıyorum.
(bkz: loser)
(bkz: #13245812)
reklam objesinin kıvanç tatlıtuğ mu yoksa jean mi olduğunu anlayamadığım reklamdır. mavi jeanse gidip ben bir kıvanç alayım dediğimizde vercekler mi diye merak etmekteyim.
karşıma çıkar çıkmaz kanalı değiştirdiğim reklamdır.
allahım o nasıl bir çok sev değiş o nasıl bir bakış nasıl bir vücut dilidir öyle. Sırf bu reklamların devamı gelsin diye bile mavi jeans den alış-veriş yapabilirim. Bu arada düne kadar Kıvanç'ı zerre kadar beğenmeyen, beğenenlere hayretler içinde bakan bendenize Kuzey Güneyden sonra bir şey oldu. Hakikaten ya ne oldu.
hatunların salyalarını akıta akıta izledikleri halbuki klasik türk erkeği ile taş bir hatunun birlikte oynadığı reklam filmi.
(bkz: çok sev)