bugün

kıskananından iyidir .benim yorumlamam bu kadar .kıskanmayan sevgiliye sahip olanı da kıskananı iyidir der .türkiyedeki siyaset anlayışı gibidir,ortası olmaz .ya ifrat ya tefrit hafız .
bu olaydan dolayı ciddi maduriyet içersindeyim hayatımdaki insana ne kadar deger verirsem vereyim kıskanamıyorum ne yaptıgı kimle oldugu nasıl oldugu falan hiç aklıma gelmiyor merakta etmiyorum kıskanmıyorumda sonrada sen bana deger vermiyorsun oluyor aslında ciddi anlamda deger versem bile sanırım bende eksik olan bişeyler var kıskanamıyorum.
kendini modern olarak ifade eden kız modelinden olabilir, bunlar kıskanmıyorum der ama facebookta ne yaptıysan bilir, görüştüğünde telefonunu elinden alıp fotoğraflara bakıcam bahanesiyle msjlara bakabilir vs...kendini aşkım sen ne iyisin diye gösterip en ufak hatanı bekliyodurlar dikkat
o ben değilim.
sevgilim sen sevgilim olmayabilir misin?
cinsel sorunları vardır.
kafayı yedirtcek bir durumdur. hem kıskanmayan sevgili sevmeyen sevgilidir.
(bkz: Kıskandıkta ne oldu)
özgüveni yerinde, içinde bulunduğu rekabet durumundan rahatsız olmayan, partnerine olan inancı ve güven duygusu güçlü sevgilidir.
bizden değildir.
sevgili olma sıfatını hak etmeyendir.

eğer gerçekten sevgiliniz olma sıfatını hak ediyorsa, sevgili gibi davranıp sevdiğini belli etmeli ve bu sevgiyi belli etmenin yollarından biri olarak da kıskanmalıdır da bu sevgili. eğer kıskanmıyorsa bir yerlerde sorun var demektir. ya değer vermiyordur ya da sevmiyordur. insanın sevdiğini kıskanmaması mümkün değildir.
sevgilisi olandır.
kaybolmayan sakız gibidir.

kıskanmıyorsa sevgili değildir!
bir ilişkide biraz da kıskançlık olması gerekir. çünkü kıskançlık sevginin veya çekememezliğin olduğu yerde vardır. e sevgilin seni niye çekemesin? demek ki sevgi var. bu yüzden kıskançlık biraz gereklidir.
100 tane erkeğin arasınada girsen sana güveniyorum diyen large sevgili. geniş adamlar bunlar geniş
aslında normal olan sevgilidir. güven meselesidir. sınanabilen bir şey olduğu için korkuya gerek yoktur.
domuzdur herhalde.

seven kıskanır. sevgiliye ve kendine zarar vermeyecek seviyede kıskanılır.
kendine ve sevgilisine guvenen, komplekssiz sevgilidir. sevilesi, bagira basilasidir.
neden kıskanmıyorsun diye sitem edilmesi muhtemel sevgilidir.
kıskanır suç kıskanmaz suç.
her aşk da, her sevgide dozunu kaçırmamak koşulu ile birazcık kıskançlık olmalıdır, öyle daha hoş ve tatlı oluyor, hem eşini kıskanmayan bir tek domuz vardır derler.
varsa bundan güzeli, can sağlığı.
sevgisinden şüphe edilmesi gereken sevgilidir. seven kıskanır arkadaş!
eğer aşık olduğunuz kişiyse ve kıskanmıyorsa oturup düşünmek gerekir... beni ne kadar ipliyor diye... fakat yaz aşkları gibi kısa süreli bir birliktelikse ideal olandır. *
kıskançlığın mertebeleri düşünüldüğünde sevgiden ötürü kıskanma eklemlemesi olmayanlar için "geçici sevgilidir uzak durun uyarısı" veren sevgilimtırak şahıstır.
"lan nasılsa sevgilim çirkin, ona benden başka kimse bakamaz" diye düşünen sevgili olabilir.
gerçekten sevmiyordur.
sevgilisine ve kendisine güveniyordur.