bugün

7 haziran seçimleri.
Sevmediği insanla başbaşa oturmak zorunda kaldı.
Şuanda senin tam sağ tarafında, uzandığın yerin hemen altında bir cin sana doğru sırıtıyor.
Küçükken ruh çağırmıştık asansördeydik ve dedik ki eyyy ruh geldiysen bize bir işaret gönder dedik dememizle asansörün durması bir oldu bazı arkadaşlarım buna tesadüf dedi bazıları inandı bazıları uzun yıllar asansöre tek binmedi.
O yanık sesi ve yanağındaki beni ile iÇeri giren izzet altınmeşe idi,freddy krueger olsa bu kadar acılı olamazdı belki.
evet o lanet gün herkesin kulaklarına çoktan fısıldanmıştı bile. bir fışkiye ve faili meçhul bir durum ortadaydı. kahramanımız klavyenin başına geçti ve o ürkütücü cümleyi yazdı. ' Fışkıyeyi kim kırdı? ' birisi fışkiyeyi kırmıştı ve artık kahramanımızın içindeki ergen ruh ortaya çıkmıştı ve bunun öcünü tüm twitter toplumundan almaya karar verdi, o gün bu gündür ankarada geceleri sokağa çıkıp elindeki denizci feneriyle fışkiyeyi kimin kırdığını arayıp durduğu söylenir...
babamın para lazım mı diye sormadan önce kaç dersin kaldı diye sorması.
elektrikler kesilmişti, çişim geldi ve tuvalete gitmem gerekiyordudur.
telefonumun şarjı bitmişti. şarj cihazını masamın çekmecesinden aldım. prize yöneldim. taktım ve pin ekranı geldi. 1 kere denedim yanlıştı. huzursuzluk kaplamıştı odayı. 2. denememde yanlışlıkla fazladan bir rakam girmiştim. artık son hakkımdı. her an her şey olabilirdi. pug kodunu bulmak zordu. sakin bir şekilde içimden tekrar ettim pini ve sakince yazdım. ortam sessizleşti. pencere açıldı ve perdeler şaha kalktı. yüksek bir sesle çakan şimşek beni aniden korkuttu. tamam butonuna basmamla giriş oldu. o an rahatlamıştım.
karpuz yiyemiyoruz.
aşkım hamileyim sanırım dedi...
Küçük kız eve geldiğinde kimse yoktu. Mutfaktan annesinin sesini duydu, onu çağırıyordu. Tam giderken dolaptan çıkan bir el onu içeri çekti, annesiydi. "sessiz ol, biraz önce beni de çağırdı!"
Boş olan yazlığımıza unuttuğum bir eşyayı almak için gece gitmiştim Evin kapısını açtığımda karanlıkta yavaş yavaş hareket eden sallanan sandalyeyi gördüm.
Sabah kalktım çüküme baktım (kısa) ve hala aynı boydaydı... (korkunç)
( #30539472 )

bi anım.
beğendiği kızı etkilemek için masada oldukça eğlenceli, hoş sohbet biri gibi görünmeye çalışıyordu. herkesin bir şeyler söyleyip/anlatıp sonrasında masada uzun kahkahaların duyulduğu bir ortam oluştu, bu fırsatı kaçırmak istemedi; "bir keresinde de..." diye başladığı konuşmasını zaman zaman kendisi gülerek, zaman zaman güldüğü için saçılan salyalarını silerek tamamladığında... 5 saniye kadar bir sessizlik oldu ve işte tam o sırada yer yarıldı, içine girdi...