bugün

her ne kadar küfretmeyen yere tükürmeyen tango yapan erkeğin "asil" erkek olması yalanını söyleseler de
yurdum kadının çoğu kıro olduğu için, ince zevkleri olan , ince ruhlu erkeği erkeksi bulmaz. , çıktıkları adamlara bakınca , ısrarcı yavşak ve biraz kıromsu erkekleri daha erkeksi buldukları acı bir gerçektir.tan sağtürk gibi adamlar en fazla omuzunda ağlanacak bir kanki olarak kalır, yedek klubesinin güneş gören yerinde otururlar.
efemine'lerden hoşlanmayan kadın tipi.
ideal kadın tipi.
kitap okumayan, tiyatroya gitmeyen, sinemaya da sadece recep ivediğe giden , günlük gazete bile okumayan, okusa da sadece burcunu okuyan, hiç bir estetik değeri olmayan , "falan" a "felan" diyen kıro kadınların eylemidir.

koskoca bergüzar korelle ilişki yaşadı, rus dansçılara terfi etti bu adam. kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş zaten.
(bkz: gay leri seksi bulmayanlara kıro diyen homo)
cahil ve kıro olduğı için , hayatta hiç bir estetik değeri ve hobisi olmadığı için entellektüel alt yapısı yetmediği için koskoca bergüzar korelle ilişki yaşamış rus dansçılara terfi etmiş adamı beğenmezler. seni kim beğensin lan götü yere yakın mahalle karısı.
salaklıktır.

lan mal, bergüzar korel beğenmiş, rus dansçılar beğenmiş. ne yapsın lan daha bu adam?

tan sana geliyorum yiğidim.
(bkz: koskoca Bergüzar Korel)
parmak uçlarında salınan, boyalı saçlı bir erkeği çekici beğenilir bulmamasındandır.
(bkz: eabinin başlığını yüz metre öteden tanımak)
"tiyatroya, sinemaya gidenler, gazete ve kitap okuyanlar da beğenmiyorlar zaten" diye cevaplayacağım iddia.
(bkz: kendimden biliyorum)
sarışın sevmeyen her kadın kro mudur? birisini beğenmemekle kroluk arasında bağlantı kurulamaz. ayrıca bir erkeğin tayt giymesi de çok çekici bir durum değildir.
(bkz: tan sağtürk ün sözlük yazarı olması ihtimali)

başlık başıma...
(bkz: erkek adam tayt giymez)
tan sağtürk'ü begenmeyen kıvanç tatlıtug'u nasıl begenir die hayret ettiğimdir.*
(bkz: begenmiyorum yine olsa yine begenmem)**
karalar bağlamamıza yol açacak genelleme. tan sağtürk'ü beğenmeyen seni beni ne yapsın. yandık ulan yandık.