bugün

bu aralar beyazına tercih ettiğim içkidir kendisi ama kurma(el yapımı) olursa tadına ve kafasına doyum olmaz.
et terbiyesinde kullanılabilir.
Kara üzümün suyunun çıkarılması* ve yıllarca beklenince elde edilen adındanda belli olacağı gibi kırmızı renkli alkollü içecektir.meşhur olanları ankara'nın kalecik ilçesindeki kalecik karası ve manisadadır.
nedense içildiğinde mide yanmasına sebep olan alkollü içecek.*
rengi cezbedici olan içki.
az önce inanılmaz ötesi acısını içtiğim şarap türü. o neydi lan öyle. dilim küfür ediyor resmen bana. yalnız tek güzel yanı, miğdeye indiğinde yaşattığı orgazmdır. *
içilmesi için illa soğuk olması gerekmez, gel de ilk kez içenlere anlat.
kekremsi kelimesinin tam olarak karşılığıdır.
Evde kendi bağlarımdan kopardığım üzümlerimle yaptığım, içerken tadı daha bi hoş gelen kırmızı ev şarabı. Satın alıyorum su gibi la. Ev şarabı keskin oluyor. Yaptım oldu!
tanrı'nın akıtılan kanı...
aklima direk Rutkay Aziz i getiren alkollu icicektir. rob desembir la olusan kombinasyonunda romantik veya sapik bir erkek ortaya cikabilir.
ürgüp avanos tafarlarındada üretilen aromasıda mis gibi toprak kokusu bunulan içecek.
Bitter çikolata'sıyla Harika giden içecek.
güzeldir. içimide güzeldir.
dost ortamlarının vazgeçilmez içeceğidir. candır, kandır.
alex fergusonun her maç öncesi rakip teknik direktörlere ikram ettiği içecek. kendi de nasiplenir tabi

görsel
akşam 21:00 00:25 saatlerine kadar iki şişe boğazkere elde kalan bir şişe öküzgözü ve biraz da safir.. safir bu başlık için uygun değil ama bu bu başlık için çok uygun http://www.youtube.com/watch?v=uRgVeGjlCXs
kana kırmızı rengini veren maddedir. cizüs dedi.
zamanlı zamansız içilir alkol ihtiva eden içkidir.
yemeklerden önce ve sonra içilebilir ama çok kolay kafa yapar.
dudaklarda iz bırakmaya başladığında öpüşme vakti gelmiştir.
restaurantta içersen mösyö, sokakta içersen ayyaş olursun. öyle bir içkidir bu. ayrıca şişeden içiliyorsa efkarı, bardaktan içiliyorsa keyfi belli eder. yalnız bir geceye en çok yakışan içkidir.
bir öğrenci olarak parasızlıktan sürekli it öldürene talim etmekten hala kalitelisini içemediğimden gözümde hep acı boktan bir içki olarak yer almış içkidir.
hatun düşürmek için kullandığım bir argüman.
Soğukta ılık içilmesi uygun olan, yalnız içkisi.