bugün

Ben hayatımda bu kadar dipte bir gerizekalılık örneği görmedim. Hep söylüyorum bu akp normalde 20 yıl ülke yönetecek kapasitede bir parti değil. Böyle hiper embesiller sayesinde iktidarda duruyor.

Yıl olmuş 2019 hala türbana dil uzatan orangutanlar var. Lan olm bu ülke insanı muhafazakar. Başını kapatacak. Sen bu isteğe karşı ko ya maz sın! Bunu en gel le ye mez sin! Şunu bi anlayın artık amına koyayım ya!

Başörtüsü, türban, yazma, yemeni, peçe, çember, adı ne olursa olsun bunu bir sembol haline getiren, bunu siyasi bir üniforma olarak gören taraf akp ya da başını örtenler değil sizin gibi muhalif olayım derken sıçan embesiller.

Sokaktaki sincanlı dayının kızı başörtülü ve hukuk okuyor. Adamın hala içinde bu köhne baskıcı zihniyet korkusu var. O yüzden akp gitmesin diye oy veriyor. Be embesil. Bu adama bu oyu sen verdiriyorsun! Akp bir marifet yapıp da o oyu kazanmıyor. Adam emekli, acından ölüyor ama yine de akp'ye oy veriyor. Sebebi bizzat sensin! Senin zihniyetinden korktuğu için bu adam açlığa razı oluyor.

Sizin bunu anlamanız için beyninizi açıp içine sıçmak lazım. Çomar dediklerinizden milyon kat daha çomarsınız siz.