bugün

başbakan'ın teröristler hakkında ki sert çıkışına ürküp, panik halinde saçma sapan konuşmasından dolayı akıllara gelen durum.

kılıçdaroğlu'nun teröristleri savunması, bu işten nemalandığını gösterir.
eğer nemalanmıyorsa, o vakit kendisinin terörist olduğunu gösterir ki bu daha vahim bir durumdur.

milletimiz kişilere değil, partilere rey veren insanlar olduğu için kılıçdaroğlu'nun seçimlerde teröristler ile nasıl koyun koyuna hareket ettiğine bir anlam verememişlerdi.
şimdi ayyuka çıktı. kılıçdaroğlu'da hainlerden biri.

artık kendine kemalist, cumhuriyetçi, laik, ulusçu diyen milletim genelbaşkanlarının rte'yi bile sollayacak şekilde terörist sevdası olduğunu görsün.

osman pamukoğlu'ndan başka cumhuriyet değerlerini savunan kimse olmadığınıda bilsin.

kılıçdaroğlu kusura bakmasın ama bu milletin reyini alıp, teröriste yardım eden; yine bu milletin elinden yumruğu yer.
SSK kurumuna işe aldığı PKK örgütü üyeleri ilede bu konuda ki sevdasını açıkca dile getirmiştir. Bizzati terörist olan kişi elbet işlerinide onlarla yürütecektir.
Tek bir Türk Bayrağı olmayan Hakkari mitinginde, bölgeye özerlik vadederek oy dilenmiştir. Oy için ülkeyi bölmeyi göze alması durumudur.
olmayan şey. ortaya bir iddia atıyorsun bu yönde bir kanıt sun. ama öyle ssk'ya alınmak zorunda olan sabıkalıların arasında terör suçlulurı da varmış diye yumurtlama.
en iyi yaptığı şeylerden biridir. konu ne olursa olsun ak parti hükümeti bir politika geliştirince hemen onun aksini sahiplenir.

yalnız ben hala gandi kemal'in ankara bentderesindeki genelev yıkımına karşı çıkmamasına şaşıyorum. halbuki bizim gandi kemal çoktan çıkıp "hepimiz falan filanız" demesini bekliyordum. unutmuş olsa gerek. veya gözü yemedi.
terör ülke sorunudur.
başbakan'ın ve bdp'nin nemalanmasının yüzde 1'i bile olmayan olaydır.