bugün

başlık daha önce açıldı mı bilmiyorum. açıldıysa affola. aradım ancak bulamadım.

genç bakış programında kılıçdaroğlu'nun cevaplayamadığı sorudur. buyrun aşağıdaki linkten izleyin efendim.

http://siyaset.milliyet.c...efault.htm?ShowPageSkin=1
yine kıvırmaya çalışmış ancak bu sefer sert kayaya çarptığından kıvıramadığı sorudur.
çok iyi izlediğim tartışmadır. ulan senin baban hüküm giymiş 16 sene. çocuk arada chpli milletvekillerinin gittiğini kendi itiraf etti dikkat edin Umut Orandan falan bahsediyor. sen gelmedin diyor oda evet doğru ben gitmedim ancak arkadaşlarımı yönlendirdim diyor.e be insafsız herifler bu adam hangi bir haksızlığa yetişecek , hangi masumun , mazlumun haklarını savunacak?

sen sıkıyönetim mahkemelerinde adamları yargılayacaksın ve bu adamları destekleyeceksin sonra kılıçdaroğlu neden gelmemiş diyeceksin. üstüne birde afra tafra yapıp soruma cevap vermediniz diye çemkireceksin. sen kimsin arkadaş? o adam senin avukatınmı? baban kurmay albay olabilir, haklıda olabilir , yüzlerce insan var haksız yere hüküm giyen yada yargılanıp çürümeye terkedilen adam 2 saat onları anlattı. ne diye bağırıyosun anlamıyorum. yandaş medyayada malzeme çıktı yok kılıçdaroğlu donmuş kalmış cevap verememiş. geç arkadaş bunları geç.
çok mühim bir soru değildir. sorudan öte eleştiridir.

oysa başbakanın cevaplayamadığı yüzlerce soru vardır...