bugün

hatun kişi kıllarının,seksapalitesini arttırdığını düşünen kız da olabilir.
model değildir. asla model olmamalıdır veya. model olmaması gereken kızdır. (bkz: hah şimdi oldu)
bunun da fetişisti vardır kesin, deyip onlara hitap etmeye çalışan kız.
(bkz: kaptan mağara kadını) kuzum bari ağda falan yap, lazer tedavisi falen var, tüy dökücüler var, denesene. ya da açma oranı buranı.
bellinde ki kılları göremeyen kör kız.
belli ki hala beli açıkta değildir.
istanbul taksim büfelerde sıkça rastlanan kız modelidir. beliyle kalmaz bu model, açıldığı yere kadar açılır, ince bir çizgi iner derinlere... bu modellere tavsiyem en azından bir ağda yapın, tamam istediğiniz gibi giyinin, rahat olun ama bakımlı olun. kendinizi boş vermeyin. çirkin kadın yoktur, bakımsız kadın vardır. neyse yarıda bıraktım o dürümü... kaldırmıyor mide. (bkz: iğrençsiniz ibneler)
parmakarası terlik giymiş, ayak tırnakları kırmızı ojeli kızdan pek bir farkı olmayan kızdır.
(kırıcı olmak istemiyorum)
ya ben neyse lan bir şey demiyorum.
bakımsız kızdır.ama abaza oğlanlar dötünü kaldırdıgı için kılları bile güzel gelir ona.
sevdiği bir adam gecenin bir arası tamamen alkolün etkisinde ve farklı pozisyonlar denemek amacıyla belki de "bebeğim belin ne kadar mükemmel" deidyse eğer, o adamdan ayrılır ayrılmaz prim yapma amacıyla sergilenmesi gereken bir bölge sanılması yanılgısıdır..
ameliyatı başarısızlıkla sonuçlandırılmış travesti.