bugün

gün geçmiyor ki bir akp li daha türklüğe nefretini kusmasın.
bu nefretin son açıklamalarından biridir.

akape düzce milletvekili ibrahim korkmaz yaptığı açıklamda çocukluğunda andımız a lanet okuduğunu söyledi

http://www.haberfedai.com...an-skandal-andimiz-cikisi

(bkz: akplilerin her fırsatta türklüğe kin kusması)

(bkz: egemen bağış ın andımız a tekerleme demesi)
türk olmayan her ferdin söylemesi gereken söylemdir.

eğer nefret etmiyorsa zaten kişilik problemi vardır.

kaldıki kimse atatürkün açtığı yolda gitmek zorunda değildir.
keske babanda annene lanet etseydide dünyaya gelmeseydin .
dönem bunu gerektirdiği için söylenmiş cümle. sonuçta seçim yaklaşıyor yeri sağlamlaştırmak lazım. evet.
beyni küçük kalmış vekil yalanı. at yalanı s.... inananı.
Akpartiye oy veren bos beyinler saolsun ülkeyi yöneten heriflerin kurdugu cumledir.

Allah belanizi versin çok içten söylüyorum.
Ne mutlu Türk'üm diyene! inadına.
küçükken soğukta it gibi titreye titreye o andı okumak zorunda bırakıldığı için, sadece bir gün andımızı okumaya yetişemeyince herkesin içinde tokat yediği için, andımızı okurken hastalığı nedeniyle bayıldığı ve askeri düzen yüzünden kimsenin andımız bitene kadar onu yerden kaldırmadığı için şuan 19 yaşına gelmiş kürt veya sağcı olmayan bir gencin söylemidir.
kerameti kendinden menkul zatın başbakanının gözüne girebilmek için ortaya fırlayıp zırvaladığı söz.
kendisine bu sözleri bir de yiyorsa Düzce'de seçmenlerin yüzüne söylemesini istiyorum.
Milleti belli olmayan kisi sozu. Neydin de lanet okuyordun? diye sorarlar adama.
Andımızı tüm okula karşı okumak için arkadaşlarımla yaptığım kavganın heyecanını hiçbir yerde bulamam. o kadar kişinin içinde andımızı okuyo okuya sosyalleştim, özgüvenim arttı. keşke kaldırılmasaydı.
(bkz: götümüze girebilecek başlıklar)