bugün

öğretmen de değil öğretmen müsveddesidir. antakya da ana okulunda meydana gelmiştir. aslında daha ağır şeyler de var kafamda ama bir tarafımıza girmesin. tek merak ettiğim bu ülkede eğitim fakültelerinde ciddi anlamda bir sorun olup olmadığıdır.

http://www.radikal.com.tr...04.2010&CategoryID=77
eğitim fakülteleri ülkücü faşistlerle dolu olduğu için çocukların gözü önünde adam da vurulur, herşey de yapılır. çünkü adamların anlayışında vicdansızlık ve kabalık vardır.
ona öğretmen diyemeyiz öğretmen kılığındaki psikopat demek daha doğru olur.
hepimizinde bildiği bazı belli başlı yontemler ile çoğaltmak gereklidir.
Belli başlı yöntemlerle çoğaltıp başa bela etmek yerine ortadan kaldırmak gerekir. (bkz: Ölene kadar mokoko)
çocukcağızın hayatı boyunca okuldan ve öğretmenlerden ölesiye nefret etmesine neden olacak travma yaşatan hadise. kpss ile değil, psikoloji testiyle öğretmen alınsa keşke.
eğitim verenlerin ne kadar eğitimsiz olduğunu gösteren olay.
öğretmen sıfatının yakışmadığı ve asla yakışmayacağı sözde öğretmendir. neden bahsediyoruz? henüz 6 yaşında bir çocuktan. peki okullar nedir? eğitim, öğretim kurumlarıdır. eğitimden, öğretimden, eğitilmişlikten bir haber insanların öğretmenlik gibi bir meslekte olmaları da ayrıca can sıkmaktadır.
(bkz: çıkıcam üstüne vurucam kırbacı vurucam kırbacı)
okul öncesi ve ilköğretim aşamasındaki çocuklara eğitim verecek kişilerin önce kendilerinin bir psikolojik tanıdan geçmeleri gerektiğini kanıtlayan olaydır. bu tarz bir davranışı ancak ruh sağlığı yerinde olmayan bir insan gösterebilir. bu yüzden öğretmenlerin belirli aralıklarla ruh sağlıkları kontrol edilebilir.

çocuklar için onlar bizim geleceğimiz diye bas bas bağırmasını biliyoruz. bari bir önlem alalım da geleceğimiz de bunlar gibi despotizm yüklü olmasın.
yüz binin üzerinde personeli olan bir kurumda hele de türkiye gibi denetleme mekanizmaları "saldım çayıra mevlam kayıra" ekseninde yürütülüyorsa, yüzlerce yavşağın psikopatın ibnenin* sadistin cirit atması gayet normal. hergün bunun gibi birçok olay oluyordur açığa çıkmayan.
aynı suretle üzerine çıkılmalı bununla kalmamalı dahası da yapılmalı kişidir.
(bkz: kısasa kısas)
(bkz: o ç luğunda top on a girenler)